"Misja: Rodzinka" - Nowa książka Wydawnictwa Literackiego dla calej rodziny!

Do księgarń trafiła właśnie niezwykła książka „Misja: rodzinka”. W jej wnętrzu znajdzie się miejsce na rodzinne wspomnienia, anegdoty, ulubione zapachy, zdjęcia, rysunki, szpargały, słowem: wszystko to, co ważne dla Twojej rodziny.

Ta książka pomoże ci odkryć rodzinne tajemnice i zbudować niezwykły album, pamiętnik rodu, który z pewnością stanie się kiedyś niebanalnym źródłem historycznym i skarbnicą wspomnień o przodkach dla przyszłych pokoleń. Podejmij wyzwanie, zbierz rodzinną drużynę i razem wypełnijcie treścią karty tej niezwykłej księgi przygotowanej przez Harriet Green i Johna-Paula Flintoffa.

Uwaga! Będziecie musieli zamienić się w historyków, detektywów, degustatorów, kiperów i antropologów. Nie unikniecie rysowania, wklejania, pisania, malowania, śledzenia, kopania w przeszłości i – tego co najlepsze - rodzinnych pogaduch!

misja rodzinka rodzinny pamiętnik wydawnictwo literackie

Z okazji premiery Wydawnictwo Literackie wraz  z „Gazetą Wyborczą” zapraszają do udziału w konkursie plastycznym. Do wygrania książki "Misja: Rodzinka". Konkurs rozpoczyna się 20 listopada 2015 roku i potrwa do 4 grudnia 2015 roku. Szczegóły konkursu na stronie organizatora:

Konkurs plastyczny organizowany przez Wydawnictwo Literackie

Komentarze Facebook

Najnowsze

faflinka
Filcowianka
Filcowianka
Filcowianka
faflinka
faflinka
Filcowianka
faflinka
faflinka
Filcowianka

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam