"Misja: Rodzinka" - Nowa książka Wydawnictwa Literackiego dla calej rodziny!

Do księgarń trafiła właśnie niezwykła książka „Misja: rodzinka”. W jej wnętrzu znajdzie się miejsce na rodzinne wspomnienia, anegdoty, ulubione zapachy, zdjęcia, rysunki, szpargały, słowem: wszystko to, co ważne dla Twojej rodziny.

Ta książka pomoże ci odkryć rodzinne tajemnice i zbudować niezwykły album, pamiętnik rodu, który z pewnością stanie się kiedyś niebanalnym źródłem historycznym i skarbnicą wspomnień o przodkach dla przyszłych pokoleń. Podejmij wyzwanie, zbierz rodzinną drużynę i razem wypełnijcie treścią karty tej niezwykłej księgi przygotowanej przez Harriet Green i Johna-Paula Flintoffa.

Uwaga! Będziecie musieli zamienić się w historyków, detektywów, degustatorów, kiperów i antropologów. Nie unikniecie rysowania, wklejania, pisania, malowania, śledzenia, kopania w przeszłości i – tego co najlepsze - rodzinnych pogaduch!

misja rodzinka rodzinny pamiętnik wydawnictwo literackie

Z okazji premiery Wydawnictwo Literackie wraz  z „Gazetą Wyborczą” zapraszają do udziału w konkursie plastycznym. Do wygrania książki "Misja: Rodzinka". Konkurs rozpoczyna się 20 listopada 2015 roku i potrwa do 4 grudnia 2015 roku. Szczegóły konkursu na stronie organizatora:

Konkurs plastyczny organizowany przez Wydawnictwo Literackie

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam