Maurycy i Mika podróżują przez pory roku i kontynenty. Patronat BlogiMam. Wydawnictwo Skrzat

Już są! Świeżo wydrukowane, ładne i kolorowe książeczki o przygodach Maurycego, ciekawskiego świata dinozaura i jego przyjaciółki Miki:)

Książka "Maurycy i Mika poróżują przez pory roku i kontynenty", wygląda bajecznie i jest dedykowana najmłodszym czytelnikom.

Po przeczytaniu tej książki mali czytelnicy dowiedzą się co to są pory roku i czym one się różnią pomiędzy sobą. Zobaczą jak wiosną przyroda budzi się do życia. Latem odwiedzą gorącą plażę. Jesienią zaobserwują, jak drzewa zmieniają kolor liści, a zimą jak świat otula zimowa pierzynka.

Jednak to nie koniec niespodzianek! Mali podróżnicy zwiedzą całą Ziemię i kontynenty, będą mieli okazję poznać zwierzęta z różnych części kuli ziemskiej.

Maurycy i Mika książka

Maurycy i Mika Olga Dąbrowska

wydawnictwo skrzat książki dla dzieci

książki dla dzieci w wieku 2 lat

Tekst książki jest prosty i dobrze zrozumiały dla dziecka, ma wiele walorów edukacyjnych. Barwne obrazki rozwijają wyobraźnię dziecka i przenoszą w świat zachwycających podróży.

Autorką tekstów oraz ilustracji jest Olga Dąbrowska.
Pozycja została wydana nakładem Wydawnictwa "Skrzat".

Ksiażkę można kupić w sklepie internetowym Wydawnictwa "Skrzat":  "Maurycy i Mika poróżują przez pory roku i kontynenty"

Polecamy:)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam