Maurycy i Mika podróżują przez pory roku i kontynenty. Patronat BlogiMam. Wydawnictwo Skrzat

Już są! Świeżo wydrukowane, ładne i kolorowe książeczki o przygodach Maurycego, ciekawskiego świata dinozaura i jego przyjaciółki Miki:)

Książka "Maurycy i Mika poróżują przez pory roku i kontynenty", wygląda bajecznie i jest dedykowana najmłodszym czytelnikom.

Po przeczytaniu tej książki mali czytelnicy dowiedzą się co to są pory roku i czym one się różnią pomiędzy sobą. Zobaczą jak wiosną przyroda budzi się do życia. Latem odwiedzą gorącą plażę. Jesienią zaobserwują, jak drzewa zmieniają kolor liści, a zimą jak świat otula zimowa pierzynka.

Jednak to nie koniec niespodzianek! Mali podróżnicy zwiedzą całą Ziemię i kontynenty, będą mieli okazję poznać zwierzęta z różnych części kuli ziemskiej.

Maurycy i Mika książka

Maurycy i Mika Olga Dąbrowska

wydawnictwo skrzat książki dla dzieci

książki dla dzieci w wieku 2 lat

Tekst książki jest prosty i dobrze zrozumiały dla dziecka, ma wiele walorów edukacyjnych. Barwne obrazki rozwijają wyobraźnię dziecka i przenoszą w świat zachwycających podróży.

Autorką tekstów oraz ilustracji jest Olga Dąbrowska.
Pozycja została wydana nakładem Wydawnictwa "Skrzat".

Ksiażkę można kupić w sklepie internetowym Wydawnictwa "Skrzat":  "Maurycy i Mika poróżują przez pory roku i kontynenty"

Polecamy:)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam