Marie Chantal. Ubrania dla księżniczek i książąt zaprojektowane przez księżniczkę :)

Poszukujesz inspiracji, aby ładnie ubierać swojego maluszka? Lubisz ubrania, w których twoje dziecko  wygląda przeuroczo, a zarazem stylowo i w królewskim stylu?

Jeśli tak, przyjrzyj się kolekcji ubrań Marie Chantal, którą charakteryzuje klasyczne podejście do mody i minimalny dobór barw, delikatne wykończenia, romantyzm i elegancja.

Kolekcja Marie Chantal może Cie zainspirować do ubrania dziecka w podobny sposób.

marie chantal designerskie ubranka dla niemowląt

W sukieneczkach Marie Chantal każda dziewczynka poczułaby się jak księżniczka. Kokardki, wstążki to nieodłączne elementy projektów tej marki.

 designerskie sukienki dla dziewczynek

Delikatne i romantyczne sukienki wzbogacone o cekiny i tiule są doskonałą propozycją na wyjątkowe, świąteczne okazje.

designerskie marynarki i garniturki dla chłopców

Ubrania wykonane są z bawelny, szkockiej wełny i kaszmiru. Projektantka uważa, że dziecko najlepiej się czuje w naturalnych, "oddychających" tkaninach.

designerskie ubranka dla chłopców

Na uwagę zasługuje również zachwycająca oferta ubranek dla najmłodszych z uroczymi akcesoriami i zestawami przentów dla bobasów.

Nic dziwnego, że ubrania są perfekcyjnie wykończone i urzekające, w końcu projektowała je sama księżniczka ! :)

Autorka: Anna Sokołowska

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam