Mamo! Zrelaksuj się! “Jajko z niespodzianką” to książka, która Ci w tym pomoże

Co robię, kiedy mam chwilę dla siebie i chcę się zrelaksować, odpocząć? Czytam. Uwielbiam czytać.

Jeśli Wy także zaliczacie się do grupy miłośniczek czytania - polecam Wam sięgnąć po powieściowy debiut autorki scenariusza “Na dobre i na złe” - Agnieszki Krakowiak - Kondrackiej.

Powieść nosi tytuł “Jajko z niespodzianką” i zaliczyć ją można do gatunku powieści obyczajowej, lub do tzw. litertatury kobiecej.

Czyta się ją świetnie i szybko - jest pełna życiowych sytuacji i zabawnych anegdot. Przyznam, że kilka razy nawet się wzruszyłam. Polecam tę pozycję szczególnie tym osobom, które lubią lekką, romantyczną fabułę, z niewielkimi wątkami kryminalnymi.

Książka poprawia humor i daje wiele pozytywnych wrażeń!

 

O czym jest ta książka?

 

Autorka opowiada o perypetiach samotnej mamy - 30-letniej Ady i jej córeczki 3-letniej Julki.

Julka od urodzenia ciężko chorowała, z czym nie był w stanie poradzić sobie jej ojciec i szybko zniknął.

Ada została sama, wychowuje małą z pomocą swojej mamy. W dodatku jej córeczka ma nie w pełni sprawną rączkę, co oczywiście powoduje drwiny rówieśników.

By pomóc małej wejść w grono i świat innych dzieci, Ada zapisuje ją do elitarnego i bardzo drogiego przedszkola. Tam córka bardzo szybko się adaptuje i poznaje chłopca, z którym się zaprzyjaźnia.

Z kolei jej mama poznaje dwóch mężczyzn Tomasza i Adama. W dodatku w jej życiu nagle pojawia się były-nie-były mąż David.

 

Czy Ada znajdzie miłość i ułoży sobie życie z którymś z nich? Przeczytajcie same!

 

Książkę można kupić na stronie Wydawnictwa Literackiego - "Jajko z niespodzianką"

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam