Mamo, dasz radę! Macierzyństwo od A do Z

Drogie Mamy! Objęłyśmy patronatem najnowszą pozycję Wydawnictwa Pestka książkę pod tytułem "Mamo dasz radę! Macierzyństwo od A do Z". Obdarzamy tę książkę szczególną sympatią, gdyż napisała ją Mama blogerka - Dorota Smoleń.

Bycie mamą to najwspanialsza i najbardziej ekscytująca przygoda życia, ale to również ciężka praca, zmęczenie, niewyspanie i chroniczny brak czasu.

Dorota Smoleń, mama dwójki dzieci, blogerka (od-rana-do-wieczora.blog.pl oraz czytam-dzieciom-blogspot.com) i dziennikarka z humorem opisuje w książce codzienne, zwykłe życie mamy, podsuwając sprawdzone przez siebie sposoby radzenia sobie z wychowawczymi zmaganiami.

„Mamo, dasz radę!” to alfabetyczny zbiór najważniejszych zagadnień związanych z macierzyństwem, dlatego czytelniczki znajdą w nim mn.in. takie rozdziały:

- Aaaaaby nie zwariować,

-  Czas i cierpliwość,

- Fochy, dąsy i humory, czyli jak rozbroić bombę,

- Mity i przesądy o ciąży, noworodku i karmieniu piersią,

- Spacery i piaskownica, czyli jak nie umrzeć z nudów.

Dorota Smoleń pisze: W tej książce dzielę się z Wami moją wizją macierzyństwa, moimi przemyśleniami i sposobami na to, by przez ten pierwszy etap życia dziecka przejść w miarę spokojnie. Aby być fajną, spełnioną mamą i nie oszaleć z dziedmi w wieku 0-6 lat.

Na końcu książki znajduje się kilka kolorowanek dla dzieci.

 

Mamo, dasz radę! Macierzyństwo od A do Z

Autor: Dorota Smoleń

Ilustracje: Anna Koronowicz

Wydawnictwo Pestka, 2011

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam