„MAMblog”, czyli spotkanie blogujących matek z całej Polski, które pomogły małej dziewczynce!

W lutym odbyła się impreza pod nazwą „MAMblog”, czyli pierwsze spotkanie blogujących matek z całej Polski. "MAMblog to inicjatywa dwóch blogerek :

Ani Stefańskiej www.swiatwedlugdna.pl

Anety Poniatowskie j www.ausentedreams.pl  

Podczas spotkania, oprócz wymienienia się doświadczeniami oraz wzięcia udziału w ciekawych warsztatach, można było wesprzeć chorą żorzankę.
 

Podczas spotkania pod hasłem „MAMblog” w restauracji „Capitol” w Suszcu,  przeprowadzone zostały warsztaty szycia oraz wykłady dotyczący makijażu i pielęgnacji. Panie miały okazję porozmawiać o wirtualnym świecie, poznać się oraz wymienić doświadczeniami.
 

– Spotkanie miało na celu odprężyć zabiegane mamy i pozwolić im spędzić miły dzień, a zarazem wesprzeć chorą żorzankę w jej dalszym leczeniu, gdyż tematem przewodnim spotkania była zbiórka pieniędzy na leczenie chorej Sabiny.  Udało się nam zebrać drogą licytacji 2002 zł, aktualnie trwa również licytacja poduszek, które uczestniczki miały okazję uszyć podczas spotkania. Całkowity dochód zostanie przekazany Sabince, zwiększając pulę zebranej kwoty. – mówi żorzanka Aneta Poniatowska.

 

Sabina Zwierzchowskiej z Żor urodziła się jako wcześniak, zdiagnozowano u niej mózgowe porażenie dziecięce i wodogłowie pokrwotoczne oraz epilepsję. Sabina nie chodzi i tylko ciągła rehabilitacja pomoże jej przywrócić sprawność. Podczas spotkania odbyła się również zbiórka plastikowych nakrętek, a dochód z ich sprzedaży także został przekazany na rzecz chorej żorzanki.

 

Aktualności na temat kolejnych wydarzeń można śledzić na Fb www.facebook.com/MAMblog/

 

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam