„MAMblog”, czyli spotkanie blogujących matek z całej Polski, które pomogły małej dziewczynce!

W lutym odbyła się impreza pod nazwą „MAMblog”, czyli pierwsze spotkanie blogujących matek z całej Polski. "MAMblog to inicjatywa dwóch blogerek :

Ani Stefańskiej www.swiatwedlugdna.pl

Anety Poniatowskie j www.ausentedreams.pl  

Podczas spotkania, oprócz wymienienia się doświadczeniami oraz wzięcia udziału w ciekawych warsztatach, można było wesprzeć chorą żorzankę.
 

Podczas spotkania pod hasłem „MAMblog” w restauracji „Capitol” w Suszcu,  przeprowadzone zostały warsztaty szycia oraz wykłady dotyczący makijażu i pielęgnacji. Panie miały okazję porozmawiać o wirtualnym świecie, poznać się oraz wymienić doświadczeniami.
 

– Spotkanie miało na celu odprężyć zabiegane mamy i pozwolić im spędzić miły dzień, a zarazem wesprzeć chorą żorzankę w jej dalszym leczeniu, gdyż tematem przewodnim spotkania była zbiórka pieniędzy na leczenie chorej Sabiny.  Udało się nam zebrać drogą licytacji 2002 zł, aktualnie trwa również licytacja poduszek, które uczestniczki miały okazję uszyć podczas spotkania. Całkowity dochód zostanie przekazany Sabince, zwiększając pulę zebranej kwoty. – mówi żorzanka Aneta Poniatowska.

 

Sabina Zwierzchowskiej z Żor urodziła się jako wcześniak, zdiagnozowano u niej mózgowe porażenie dziecięce i wodogłowie pokrwotoczne oraz epilepsję. Sabina nie chodzi i tylko ciągła rehabilitacja pomoże jej przywrócić sprawność. Podczas spotkania odbyła się również zbiórka plastikowych nakrętek, a dochód z ich sprzedaży także został przekazany na rzecz chorej żorzanki.

 

Aktualności na temat kolejnych wydarzeń można śledzić na Fb www.facebook.com/MAMblog/

 

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Czy można kupić kałasznikowa?

MarysiaB, 04.04.2024

Jak wygląda hokej?

MarysiaB, 04.04.2024

Jaka hulajnoga dla dziecka 9 lat?

MarysiaB, 03.04.2024

Jak można ozdobić swój pokój?

Katarzyna Mróz, 03.04.2024

Czy Nebbud jest dobry na kaszel?

MarysiaB, 03.04.2024

Czy można nosić dziecko w chuście przodem?

Katarzyna Mróz, 03.04.2024

Jakie buty na WF dla chłopca?

MarysiaB, 03.04.2024

Czym bawi się 9 miesięczne dziecko?

Katarzyna Mróz, 03.04.2024

Ile kosztuje pocisk do Glocka?

MarysiaB, 02.04.2024

Jak zrobić drzewko świąteczne na pniu?

Katarzyna Mróz, 02.04.2024