Magiczne gumki: Loom figurki, Niezwykłe, Ozdoby, Tęczowe. Poradniki dla miłośników wyplatania

Seria czterech kolorowych poradników dla wszystkich miłośników zabawy kolorowymi gumkami od wydawnictwa Wilga

dziesiątki pomysłów na ozdoby zrobione z małych, kolorowych gumek,

proste instrukcje, jak krok po kroku wykonać każdą z prezentowanych rzecz,

kolorowe zdjęcia, które pomogą wykonać najbardziej niezwykłe ozdoby i gadżety,

inspiracje i doskonała zabawa.

Moda na robienie ozdób z kolorowych gumek trwa w wielu krajach na świecie, również w Polsce. Każdy młody „gumkowicz” szuka nowych technik zaplatania i nowych pomysłów na oryginalne, gumkowe ozdoby.

MAGICZNE GUMKI LOOM to cztery książki, a w każdej z nich 25 niezwykłych i oryginalnych pomysłów na cuda z gumek. To projekty, które sprawią, że w świecie gumek przeniesiesz się na zupełnie inny poziom! Oczaruj przyjaciół piracką opaską, świecącą w ciemności ręką kościotrupa, bransoletką w stokrotki, tęczowym pierścionkiem lub stylowym naszyjnikiem!

Zarówno początkujący fani gumek LOOM, jak i ich doświadczeni użytkownicy znajdą tu wiele interesujących projektów. Mamy nadzieję, że zostaniesz wielkim fanem gumek LOOM.

magiczne gumki loom, gumkowicze, konkurs dla gumkowiczów

Pamiętaj! Zaplataj tylko z tych gumek, które mają na opakowaniu informację o certyfikacie bezpieczeństwa.

Miłego zaplatania i dobrej zabawy!

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam