Konkurs z Limango: „Moja wigilijna opowieść”. Bon prezentowy na kwotę 300zł. Od 09.12 do 22.12. Poznaj zasady!

Drodzy Mamy i Tatusiowie!

Zapraszamy do udziału w naszym najnowszym konkursie organizowanym wspólnie z Klubem Zakupowym Limango.pl

O Limango:

Klub Zakupowy Limango prowadzi codziennie kilka kampanii, w których oferuje produkty znanych marek w doskonałych cenach. W swojej ofercie ma m.in. buty Ecco, Geox, wózki dziecięce, ubranka, zabawki, a dla mam buty, ubrania, biżuterię, kosmetyki akcesoria do domu:)

konkursy na blogach

A teraz szczegóły konkursu:)

Konkurs potrwa od 09.12 do 22.12.2013 roku.

Wyniki konkursu opublikujemy 23.12.2013 roku, w godzinach popołudniowych.

Nagrody: 3 x bon na zakupy w sklepie Limango.pl na kwotę 300zł.

Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma bon o wartości 50 zł, do realizacji w sklepie Limango.pl na zakupy od 250 zł.

Sposób wyłonienia Zwycięzców:

Przedstawiciele sklepu Limango.pl wybiorą 3 zwycięskie artykuły.

Zadanie konkursowe:

1. Okres Świąt to magiczny okres. Przywołaj wspomnienia lub wyobraźnię i napisz swoją Wigilijną Opowieść! Format opowieści może być dowolny: historia, bajka, komiks, wiersz etc.

Możesz na przykład opisać jak wyglądała Wasza pierwsza wigilia z maluchem. Mamy i Tatusiowie, którzy jeszcze w te Święta będą z Brzuszkiem, mogą wyobrazić sobie jak będą wyglądać wymarzone święta z już wtulonym w ramionach maluszkiem:)

Być może w Wigilię lub w okresie Świąt w Twoim lub w życiu Twoich najbliższych nastąpił Cud, który odmienił Wasze życie?

Podziel się swoją radością i magicznymi wspomnieniami! Wszystkie Historie będą na bieżąco publikowane w serwisie BlogiMam.pl

2. Prześlij tekst do redakcji na adres: redakcja@blogimam.pl. Teksty przekazane redakcji nie mogą być wcześniej publikowane w sieci.

3. Do tekstu dołącz zdjęcie, które uatrakcyjni artykuł. Może to być zdjęcie świątecznych dekoracji, pamiątkowa fotografia rodzinna lub inne zdjęcie świąteczne.

4. Wraz ze zgłoszeniem konkursowym prosimy o skopiowanie i przysłanie do nas poniższej klauzuli. Przysłanie klauzuli wraz z konkursowym zgłoszeniem przyśpieszy publikację!

Oświadczam, iż jestem autorką/autorem przesyłanego dzieła (tekst, zdjęcie, rysunek). Wyrażam zgodę na opublikowanie mojej pracy w serwisie BlogiMam.pl oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam