Klub Super Mama. Ciekawe propozycje dla Mam z Krakowa

Klub to miejsce przyjazne mamom, to przestrzeń spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. To miejsce, w którym można porozmawiać o sprawach dla mam najważniejszych, wymienić się doświadczeniami, otrzymać wsparcie.

Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy.

Najbliższe  warsztaty :

23.10.2014 r.   godz. 10.00 – 11.00 

Przestrzenie wspomagające rozwój niemowlęcia

Zabawy podłogowe dla najmłodszych

Warsztaty podpowiedzą co zrobić, by podłoga była miejscem odkrywania możliwości ruchowych dziecka, zachęcała do bezpiecznej wspólnej zabawy, dawała możliwość podejmowania nowych wyzwań i zdobywania nowych umiejętności naszych pociech.

Zapraszamy mamy z dziećmi od trzech do dziewięciu miesięcy.

Prowadzenie: Maciej Kampa  mgr fizjoterapii , dyplomowany terapeuta PNF , Wamsu Praktiker.


6.11.2014 r.  godz.10.00 – 11.00  

Warsztaty pielęgnacji niemowląt

 Spotkanie rodziców z fizjoterapeutą , podczas którego rodzice nauczą się prawidłowej pielęgnacji niemowląt : podnoszenia, odkładania , przewijania, karmienia i kąpieli, tak aby te czynności były bezpieczne i przyjemne dla maluchów , tworzyły pełną bliskość  i stymulowały prawidłowy rozwój dziecka.

Prowadzenie:  Maciej Kampa  mgr fizjoterapii , dyplomowany terapeuta PNF , Wamsu Praktiker.

nck klub super mama zajecia dla dzieci

      

20.11.2014 r. godz.10.00 -11.30 sala 117

Żywienie kobiet w ciąży i matek karmiących . Rozszerzona dieta dla noworodków.

Spotkanie z Kingą Pukowską , technologiem żywności o specjalizacji żywienie człowieka, od 10 lat zajmującą się tematami okołomacieżyńskimi, autorką licznych publikacji .

 

11.12.2014 r. godz. 10.30 – 12.00 sala 117

Kobieta i jej pierwsze dziecko – radość , lęk, poczucie straty.

Jak odnaleźć się w roli matki?

Spotkanie prowadzi Maria Apanasowicz-  psycholog  w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Krakowie. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży oraz ich  rodzin. Angażuje się w działalność  rozwijającą kompetencje wychowawcze rodziców w ramach spotkań „Szkoły dla Rodziców” w poradni oraz prowadząc wykłady w instytucjach pozaszkolnych realizujących pracę dydaktyczno-kulturalną dla dzieci i dorosłych.   

 

Rezerwacje: tel.12 6440266 wew.35, oswiatowa@nck.krakow.pl

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*