Klub Super Mama. Ciekawe propozycje dla Mam z Krakowa

Klub to miejsce przyjazne mamom, to przestrzeń spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. To miejsce, w którym można porozmawiać o sprawach dla mam najważniejszych, wymienić się doświadczeniami, otrzymać wsparcie.

Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy.

Najbliższe  warsztaty :

23.10.2014 r.   godz. 10.00 – 11.00 

Przestrzenie wspomagające rozwój niemowlęcia

Zabawy podłogowe dla najmłodszych

Warsztaty podpowiedzą co zrobić, by podłoga była miejscem odkrywania możliwości ruchowych dziecka, zachęcała do bezpiecznej wspólnej zabawy, dawała możliwość podejmowania nowych wyzwań i zdobywania nowych umiejętności naszych pociech.

Zapraszamy mamy z dziećmi od trzech do dziewięciu miesięcy.

Prowadzenie: Maciej Kampa  mgr fizjoterapii , dyplomowany terapeuta PNF , Wamsu Praktiker.


6.11.2014 r.  godz.10.00 – 11.00  

Warsztaty pielęgnacji niemowląt

 Spotkanie rodziców z fizjoterapeutą , podczas którego rodzice nauczą się prawidłowej pielęgnacji niemowląt : podnoszenia, odkładania , przewijania, karmienia i kąpieli, tak aby te czynności były bezpieczne i przyjemne dla maluchów , tworzyły pełną bliskość  i stymulowały prawidłowy rozwój dziecka.

Prowadzenie:  Maciej Kampa  mgr fizjoterapii , dyplomowany terapeuta PNF , Wamsu Praktiker.

nck klub super mama zajecia dla dzieci

      

20.11.2014 r. godz.10.00 -11.30 sala 117

Żywienie kobiet w ciąży i matek karmiących . Rozszerzona dieta dla noworodków.

Spotkanie z Kingą Pukowską , technologiem żywności o specjalizacji żywienie człowieka, od 10 lat zajmującą się tematami okołomacieżyńskimi, autorką licznych publikacji .

 

11.12.2014 r. godz. 10.30 – 12.00 sala 117

Kobieta i jej pierwsze dziecko – radość , lęk, poczucie straty.

Jak odnaleźć się w roli matki?

Spotkanie prowadzi Maria Apanasowicz-  psycholog  w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Krakowie. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży oraz ich  rodzin. Angażuje się w działalność  rozwijającą kompetencje wychowawcze rodziców w ramach spotkań „Szkoły dla Rodziców” w poradni oraz prowadząc wykłady w instytucjach pozaszkolnych realizujących pracę dydaktyczno-kulturalną dla dzieci i dorosłych.   

 

Rezerwacje: tel.12 6440266 wew.35, oswiatowa@nck.krakow.pl

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam