Jesteś w ciąży? Poinformuj o tym otoczenie:) Kampania społeczna fundacji "Jestem w drodze"

Działania fundacji "Jestem w drodze" koncentrują swoją uwagę na kobietach w ciąży. W tym celu stworzony został bezpłatny znaczek, dzięki któremu ciężarna może w prosty i nienarzucający się sposób poinformować otoczenie o swoim stanie, jednocześnie samodzielnie inicjując pozytywną oraz życzliwą postawę otoczenia.
 
Od października 2015 r. udało  się rozdać ponad 2000 znaczków (utrzymywany jest stały kontakt z uczestniczkami akcji) przez naszą stronę www.jestemwdrodze.pl, fundacja pozyskała patronat Ministerstwa Zdrowia, Instytutu Matki i Dziecka, a także Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.
 
Działania fundacji poparli: Beata Sadowska, Kasia Burzyńska oraz Miłosz Brzeziński.
 

Jak otrzymać bezpłatny znaczek?

Wystarczy, że przyszła mama wypełni formularz zgłoszeniowy (tutaj), podając imię, nazwisko, adres do korespondencji i email. Po potwierdzeniu zamówienia, w przeciągu kilku dni przesyłka dotrze na miejsce – do każdego miasta w Polsce. Nie pobieramy żadnych opłat!!! :)

Dlaczego taka forma?

Na podstawie własnych doświadczeń założycielek fundacji wynika, że ludzie chętnie pomagają kobietom w ciąży. Dlatego też, w odróżnieniu od innych inicjatyw prowadzonych na rzecz życzliwości wobec ciężarnych, rozwiązanie zaproponowane przez  fundację "Jestem w dordze" ma za zadanie usunąć podstawową barierę, jaką jest wahanie otoczenia czy kobieta rzeczywiście spodziewa się dziecka.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam