Jesteś w ciąży? Poinformuj o tym otoczenie:) Kampania społeczna fundacji "Jestem w drodze"

Działania fundacji "Jestem w drodze" koncentrują swoją uwagę na kobietach w ciąży. W tym celu stworzony został bezpłatny znaczek, dzięki któremu ciężarna może w prosty i nienarzucający się sposób poinformować otoczenie o swoim stanie, jednocześnie samodzielnie inicjując pozytywną oraz życzliwą postawę otoczenia.
 
Od października 2015 r. udało  się rozdać ponad 2000 znaczków (utrzymywany jest stały kontakt z uczestniczkami akcji) przez naszą stronę www.jestemwdrodze.pl, fundacja pozyskała patronat Ministerstwa Zdrowia, Instytutu Matki i Dziecka, a także Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.
 
Działania fundacji poparli: Beata Sadowska, Kasia Burzyńska oraz Miłosz Brzeziński.
 

Jak otrzymać bezpłatny znaczek?

Wystarczy, że przyszła mama wypełni formularz zgłoszeniowy (tutaj), podając imię, nazwisko, adres do korespondencji i email. Po potwierdzeniu zamówienia, w przeciągu kilku dni przesyłka dotrze na miejsce – do każdego miasta w Polsce. Nie pobieramy żadnych opłat!!! :)

Dlaczego taka forma?

Na podstawie własnych doświadczeń założycielek fundacji wynika, że ludzie chętnie pomagają kobietom w ciąży. Dlatego też, w odróżnieniu od innych inicjatyw prowadzonych na rzecz życzliwości wobec ciężarnych, rozwiązanie zaproponowane przez  fundację "Jestem w dordze" ma za zadanie usunąć podstawową barierę, jaką jest wahanie otoczenia czy kobieta rzeczywiście spodziewa się dziecka.

Komentarze Facebook

Najnowsze

pracowniapodaniolami
pracowniapodaniolami
pracowniapodaniolami
pracowniapodaniolami
pracowniapodaniolami
pracowniapodaniolami
pracowniapodaniolami
pracowniapodaniolami
pracowniapodaniolami
pracowniapodaniolami

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam