„Jestem w drodze” rozwija skrzydła i szuka wsparcia!

Czas rozliczeń podatkowych sprzyja organizacjom pozarządowym – to jedyny okres w roku kiedy NGO-sy mogą pozyskać wsparcie w postaci 1%. O takie wsparcie prosi również fundacja „Jestem w drodze”.

Fundację „Jestem w drodze” stworzyły 2 mamy – Natalia Michałek i Natalia Olszewska, które na bazie własnych doświadczeń i obserwacji zachowań społecznych w Polsce i innych krajach uznały, że przyszedł czas aby szczególną troską otoczyć kobiety ciężarne, które w przestrzeni publicznej stały się niemalże niezauważalne.

Celem akcji „Jestem w drodze” jest dyskretne i zarazem skuteczne uświadomienie innym, że kobieta zostanie mamą. Dlatego też fundacja stworzyła bezpłatny znaczek, który można zamówić na stronie fundacji www.jestemwdrodze.pl, a dzięki któremu ciężarna będzie mogła w prosty i nienarzucający się sposób poinformować otoczenie o swoim stanie, jednocześnie samodzielnie inicjując pozytywną oraz życzliwą postawę otoczenia.

Jak przekazać 1%? Fundacja prosi o wsparcie w formie przekazania 1% na dalsze działania – pomóż fundacji dotrzeć do kolejnych mam i zmieniać postawy społeczne w przestrzeni publicznej.

Podczas wypełniania formularz PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy: FUNDACJA JESTEM W DRODZE 7300

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam