Jak wydobyc sie z depresji?

Najnowsza pozycja wydawnicza "Jak wydobyć się z depresji?" autorki Sue Atkinson to książka przeznaczona dla ludzi, którzy czują się smutni, samotni, przygnębieni, zrozpaczeni, pogrążeni w depresji oraz dla ich bliskich.

Sue Atkinson sama wielokrotnie zmagała się z depresją i jak mówi: Nie piszę tej książki jako „ekspert”. Nie piszę jej też dlatego, że sądzę, iż znalazłam wszystkie odpowiedzi na pytania. To jest książka o stawianiu właściwych pytań.

Autorka pomaga cierpiącym i ich bliskim stawić czoło lękowi i poradzić sobie z poczuciem winy, gniewem, niską samooceną, przygotować się na dni, kiedy jest najtrudniej, poradzić sobie z „Brygadą Weź-się-w-Garść” i jej szybkimi radami. Dostrzec, kiedy potrzebna jest pomoc specjalisty i dowiedzieć się, gdzie jej szukać.

W jaki sposób korzystać z tej książki? Książka ta została napisana tak, by czytać ją małymi fragmentami. Zajrzyj do tych części książki, które dzisiaj przemawiają do ciebie i najlepiej pasują do twojego nastroju. Opuść to, co dzisiaj nie wydaje ci się odpowiednie. Wróć później do tych części książki, które teraz sprawiają ci trudność. Każdy rozdział stanowi samodzielną całość, jednak na jego końcu podane są niekiedy informacje o innych istotnych fragmentach dotyczących tego samego zagadnienia. Dzięki temu możesz podążać za sprawami, które wydają ci się istotne.

Staraj się wykonywać zalecane działania. Jeśli to możliwe, korzystaj z tej książki wspólnie z przyjacielem lub bliską osobą.

Zamówić książkę "Jak wydobyć się z depresji?" Sue Atkinson możesz na stronie Wydawnictwa Naukowego PWN >tutaj<.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam