Jak wydobyc sie z depresji?

Najnowsza pozycja wydawnicza "Jak wydobyć się z depresji?" autorki Sue Atkinson to książka przeznaczona dla ludzi, którzy czują się smutni, samotni, przygnębieni, zrozpaczeni, pogrążeni w depresji oraz dla ich bliskich.

Sue Atkinson sama wielokrotnie zmagała się z depresją i jak mówi: Nie piszę tej książki jako „ekspert”. Nie piszę jej też dlatego, że sądzę, iż znalazłam wszystkie odpowiedzi na pytania. To jest książka o stawianiu właściwych pytań.

Autorka pomaga cierpiącym i ich bliskim stawić czoło lękowi i poradzić sobie z poczuciem winy, gniewem, niską samooceną, przygotować się na dni, kiedy jest najtrudniej, poradzić sobie z „Brygadą Weź-się-w-Garść” i jej szybkimi radami. Dostrzec, kiedy potrzebna jest pomoc specjalisty i dowiedzieć się, gdzie jej szukać.

W jaki sposób korzystać z tej książki? Książka ta została napisana tak, by czytać ją małymi fragmentami. Zajrzyj do tych części książki, które dzisiaj przemawiają do ciebie i najlepiej pasują do twojego nastroju. Opuść to, co dzisiaj nie wydaje ci się odpowiednie. Wróć później do tych części książki, które teraz sprawiają ci trudność. Każdy rozdział stanowi samodzielną całość, jednak na jego końcu podane są niekiedy informacje o innych istotnych fragmentach dotyczących tego samego zagadnienia. Dzięki temu możesz podążać za sprawami, które wydają ci się istotne.

Staraj się wykonywać zalecane działania. Jeśli to możliwe, korzystaj z tej książki wspólnie z przyjacielem lub bliską osobą.

Zamówić książkę "Jak wydobyć się z depresji?" Sue Atkinson możesz na stronie Wydawnictwa Naukowego PWN >tutaj<.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam