Jak się nie dać czekoladkom ?

A dokładnie wszelkim słodyczom.

Przyznam się, że nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. To jest chyba jedna z moich największych - żywieniowych - słabości. Istna pięta Achillesa. I choć zdaję sobie sprawę z tego, że powinnam słodkości ograniczyć to po prostu nie moge tego wcielić w życie.

No ok ! zdarza mi się ograniczać rozkoszne dla podniebienia pyszności ale zazwyczaj nie trwa to dłużej niż 2 tygodnie - słabo, nawet bardzo. I chociaż za każdym razem jak widzę swoje odbicie w lustrze obiecuję, że trzeba skończyć ze słodkim nałogiem to za chwilę w myślach wizualizuję kolejne ciastko, które będę piekła .... oj, oj.

No i niech ktoś mi powie na co mi te ćwiczenia ? One same nic nie dadzą wiem o tym. Potrzebuję zmian w moich przyzwyczajeniach żywieniowych. Potrzebuję jeszcze większej motywacji. Siły, wiary i wytrwałości. A może potrzebuję kogoś kto będzie trzymał za mnie kciuki, wspierał i kibicował a także kopnął w cztery litery jeśli zajdzie taka potrzeba.

Może ktoś chętny ?

Komentarze Facebook

Najnowsze

Małe Codzienności
Małe Codzienności
Małe Codzienności
Małe Codzienności
Małe Codzienności
Małe Codzienności
Małe Codzienności
Małe Codzienności
Małe Codzienności
Małe Codzienności

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

NAJLEPSZE KAWIARNIE W KATOWICACH

ktosnaprzyczepke, 21.10.2020

PLAC ZABAW TRÓJMIASTO

ktosnaprzyczepke, 21.10.2020

SZCZĘŚCIE

ktosnaprzyczepke, 21.10.2020

Karma dla psa

natalcia85, 20.10.2020

Mleko kozie dla niemowląt?

RozszerzanieDiety, 19.10.2020

Alzacja – Park Małego Księcia

Anonymous, 18.10.2020