Jak to nazwaliśmy Cię Kacper

Od samego początku ciąży coś mi mówiło, że noszę pod swoim sercem małego mężczyznę.

Szalałam z radości i bardzo chciałam, żeby moje przeczucia się sprawdziły. Z biegiem czasu rozpoczęliśmy poszukiwania tego idealnego imienia dla naszej pociechy.

Dla dziewczynki mieliśmy kilka propozycji, dla chłopczyka żadnej!

Mijały dnie i tak nastał 20-sty tydzień ciąży - czas na USG. Pojechałam sama, czekałam na swoją kolej, patrzę, a mąż wpada do poradni oznajmiając, że musi być z Nami!

Weszliśmy, zimny żel wylądował na moim brzuchu. Ja, ze spokojem czekałam, a dumny tata w napięciu próbował "coś" zobaczyć na ekranie. I tak po 10 minutach badania usłyszeliśmy- " To chłopczyk". Tak, tak, tak, wiedziałam od razu, moje przeczucie mnie nie myliło- będziemy mieć *SYNA*.

Po badaniu każde wsiadło do swojego samochodu i pojechaliśmy w kierunku domu. Już w czasie drogi intensywnie myśleliśmy jak nazwać tego szkraba. Dotarliśmy na miejsce, parkujemy, podchodzimy do siebie i każde z Nas mówi; " A może Kacper?" Szok, oczywiście śmiech i niesamowita radość.

Mały od pierwszego uderzenia swojego serduszka musiał wiedzieć, że tak będzie się nazywał. Dlatego nasz mały synek nie mógł dostać innego imienia jak tylko *KACPER*! ;)

 

Mama Kacpra, autorka bloga Maminymokiem.blogspot.com

Chcesz podzielić się własną historią?

Spisz swoją opowieść i wyślij na adres redakcji.

Opublikowana historia będzie inspiracją dla rodziców poszukujących imion dla swoich maluszków:)

 

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Rumieniec, czy róż do policzków?

Katarzyna Mróz, 20.01.2021

Pasta śniadaniowa z makreli

iwa643, 20.01.2021

Różowa sukienka

Katarzyna Mróz, 20.01.2021

Jak wychować kilkulatka?

Tygrysiaki, 20.01.2021

Rudbekia – pielęgnacja, stanowisko, uprawa

Katarzyna Mróz, 18.01.2021

Test odpowiedzialności

Tygrysiaki, 18.01.2021