Historia imienia dla mojej córeczki Paulinki

Gdy ukończyłam liceum,swoje miejsce pracy znalazłam w żłobku. Pracowałam początkowo jako pomoc, jednak więcej czasu spędzałam z dziećmi niż z "mopem" ;)

Przez te 6 lat ulubieńców miałam wielu. Każdy na swój sposób kochany, inny, urokliwy :) Jednak Ona mnie urzekła :) Miała 8 miesięcy, śliczna, wstydliwa, na ogół smutna. Codziennie stopniowo próbowałam ją "rozgryźć" i doprowadzić do uśmiechu na jej słodkiej buźce :)

Mijały dni, miesiące a ja chodząc do pracy myślałam tylko o jednym .... wyczarować uśmiech i śmiech. Stało się ! Poznała nas, mnie, zaufała nam i taadaaam moja ulubienica mnie pokochała :)

Byłam z siebie dumna, a jej mama gdy mnie nie widziała dopytywała się czy jestem w pracy. Niunia była już coraz większa i mądrzejsza, a jej śmiech ? Co tu dużo mówić dodawał mi "pałera" .....

Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży dziewczynka o imieniu ... była już w najstarszej grupie. Widywałyśmy się coraz rzadziej, gdyż ja pracowałam z maluszkami, a w 5 miesiącu ciąży poszłam na L4 i kontakt urwał się całkowicie (wyprowadzka do rodzinnego domu męża).

Rozmawiając z mężem przy 8 miesiącu ciąży o imieniu dla córy wybraliśmy nasze 2 typy. Jak się domyślacie jedno z nich było sentymentalne, a mężusiowi to odpowiadało:)

I tak oto 1 Listopada rodząc siłami natury przez 8 godzin mąż oznajmił mi, że córka będzie miała na imię PAULINKA po mojej ulubienicy ze żłobka, a na drugie po mamusi MILENA :) Ah ci faceci!

p. s. Wylądowałam na cesarce, ale co tam ;) Gdy Paulinka (córeczka) miała 3 miesiące dowiedziałam się, że mama mojej ulubienicy jest w ciąży i będzie miała kolejną córkę. Przekazałam koleżankom z pracy, aby w moim imieniu pogratulowały jej.

Co się okazało, moja ulubienica Paulinka powiedziała swojej mamusi aby jej siostrzyczka miała na imię Milena!  Po żłobkowej cioci:)

Pamiętała o mnie, choć nie widziałyśmy się kupę czasu:) Dostałam pozytywnego szoku, byłam (dalej jestem) wzruszona aż do łez. I tak oto ja Milena, mam cudowną córkę Paulinkę Milenę :), a to wszystko dzięki Aniołkowi Paulince, która dzięki mnie ma siostrzyczkę o imieniu Milenka. :)

 

Autorka: Milena Żabińska

Chcesz podzielić się własną historią?

Spisz swoją opowieść i wyślij na adres redakcji.

Opublikowana historia będzie inspiracją dla rodziców poszukujących imion dla swoich maluszków:)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Epl Table Week 18 2020

Magdalena.Siry, 28.07.2021

Bowling Around Me

Magdalena.Siry, 28.07.2021

Tic Tac Toe Xoxo Cupcake Surprise

Magdalena.Siry, 28.07.2021

Minecraft Dungeons Pc

Magdalena.Siry, 28.07.2021

Cyberpunk 2077 Cheat

Magdalena.Siry, 28.07.2021

Gta 6 Spek

Magdalena.Siry, 28.07.2021

Football Scores Championship

Magdalena.Siry, 28.07.2021