Emi i tajny klub superdziewczyn. Na scenie. Patronat BlogiMam

W naszych rękach jest już trzeci tomik książki "Emi i tajny klub Superdziewczyn", który nosi tytuł "Na scenie".

Książka została wydana przez Wydawnictwo Wilga.

Autorką książki jest Agnieszka Mielech - pomysłodawczyni serii o Emi - "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn". Autorka wychowała się na Podlasiu, gdzie jej pasja do pisania zaowocowała publikacjami w magazynach, które przed laty były oknem na świat dla nastolatków. Profesjonalnie zajmuje się filmem z nurtu komercyjnego, a prywatnie jest mamą Basi, która narysowała portret głównej bohaterki – Emi.

Radosne i pełne humoru ilustracje wykonała Magdalena Babińska (znamy ilustracje Magdaleny od dłuższego czasu poprzez blog, na którym umieszcza ciekawe rysowane historyjki o swojej córeczce: www.masebi.blogspot.com)

przygody emi, książka dla dziewczynek, wydawnictwo wilga

Książka opowiada o zabawnych i pełnych intrygujących sytuacji przygodach Emi i jej przyjaciółek.

Oprócz ciekawej historii i rozrywki, książka podpowie jak należy się zachowywać w różnych życiowych sytuacjach, nauczy cenić prawdziwą przyjaźń.

Czytanie książek z serii Emi wzbogaci także zasób słownictwa u dzieci, wytłumaczone są bowiem w łatwy i zrozumiały sposób znaczenia wielu słów, na przykład takich jak DNA, elokwentny i inne.

Polecamy ksiażkę i gwarantujemy, że "nigdy więcej nudy!" z książkami o Emi i tajnym klubie superdziewczyn!

Aktualne informacje o serii "Emi i tajny klub superdziewczyn" możecie śledzić na stronie: www.emisuperdziewczyna.pl

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam