Dzień z życia Joli:)

1. Moje dwa niezawodne budziki.
 
akcja blogi mam

2. Śniadanie i obowiązkowo kawa- paliwo dla matki.

 
 

3. Spacer - wiadomo niezbędna dla młodych, rozwijających się organizmów, dawka tlenu. Zwykle oni jadą, ja biegnę.

 
 
 

4. Shopping - codzienny punkt programu. Niestety nie ma nic wspólnego z kupowaniem szpilek w Mediolanie. Zamiast szaleć we włoskich, czy francuskich butikach, ja szaleję w pobliskim warzywniaku, w mięsnym i w lokalnej Biedrze.  Taka ze mnie shopping queen.

 
blogerki parentingowe
 

5. Po zakupach trzeba odstać swoje przy garach. A wiadomo, im ciekawiej na talerzu, tym większa szansa, że zniknie nawet to co UWAGA zielone!

 

6. Kiedy już się wybiegają, wybawią, najedzą, napiją, wymyją, wyszorują zęby i uszy, pozostaje jeszcze tylko jakaś przyjemna lektura i spaćććććć!

 
 

7. A wieczorem, kiedy dom już zaśnie, pozostają dwie opcje do wyboru. Jedna przyjemnie kusząca, ale bardzo nieprawdopodobna i druga nie wymarzona, ale niestety bardziej niż prawdopodobna.

konkurs dla mam, macierzyństwo bez photoshopa

 

 

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam