BuggyGym - nowa forma aktywności fitness dla rodzica z małym dzieckiem

BuggyGym - to grupa mam, które stworzyły formę aktywności fitness dla rodzica z małym dzieckiem.

Inicjatorką BuggyGym w Polsce jest czeszka Šárka Solecka, obecnie mieszkająca w Bielsku-Białej, z wykształcenia lekarz, prywatnie – mama trójki dzieci, zawsze mająca w głowie 1000 pomysłów, których nie waha się realizować! Swoją pasją aktywności ruchowej zaraziła polskie przyjaciółki.

Wiedząc, jak ważne dla prawidłowego rozwoju każdego człowieka jest dbanie o kondycję psychofizyczną, zaspokajanie potrzeby ruchu i świeże powietrze, stworzyły BuggyGym. Same doświadczyły tego, że regularne wykonywanie ćwiczeń fizycznych, w gronie zaprzyjaźnionych mam, pomogło im szybciej wrócić do formy po ciąży, zadbać o swoje ciało i…psychikę.

Celem BuggyGym jest promowanie aktywnego rodzicielstwa, wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń z wózkiem o charakterze aerobowym, wzmacniającym, kształtującym i rozciągającym.

Udział w treningu daje rodzicom możliwość aktywnego spędzania czasu z Maleństwem, w grupie innych rodziców, co sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, dzieleniu się swoimi doświadczeniami. Trening pozwala odzyskać smukłą sylwetkę sprzed ciąży, wypocić zbędne kilogramy, znów poczuć się dobrze w swoim ciele.

BuggyGym pozwala mamom zrelaksować i skupić tylko na sobie, gdy tymczasem w wózku smacznie śpi lub z zaciekawieniem rozgląda się po świecie Maleństwo.

BuggyGym ma tą niebywałą zaletę, że można uprawiać go praktycznie wszędzie! Jeśli tylko pogoda nam sprzyja ćwiczymy na świeżym powietrzu: w parkach, na leśnych alejkach, na osiedlach – wszędzie tam, gdzie mamy z wózkami zwykle udają się na spacer.

Treningi BuggyGym cieszą się ogromną popularnością na południu naszego kraju – z powodzeniem odbywają się w Bielsku-Białej i Cieszynie, a niedługo także w Katowicach.

Szczegółowe informacje na temat treningów oraz szkoleń instruktorskich znaleźć można na www.buggygym.pl

Komentarze Facebook

Patronat

Wpisy z blogów Mam

rok w rymach

mamajanka, 21.09.2019

Pumpkin carbonara, czyli makaron z aksamitnym, dyniowym sose...

Beata z RodzinnieRoślinnie, 20.09.2019

Placki otrębowe z jabłkami 

Dzieci jedzą, 20.09.2019

Jaki materac wybrać dla dziecka?

ania7563, 20.09.2019

[406]

Kaczka, 19.09.2019

Zabierz dziecko na zakupy!

Tygrysiaki, 19.09.2019

Dyniowe ciastka owsiane

MatczyneFanaberie, 19.09.2019