Bloginie - mamy blogerki - organizatorki inspirujących spotkan dla Mam. Patronat BlogiMam

Blogów parentingowych jest coraz więcej.  Coraz więcej Mam znajdują wsparcie i nowe znajomości poprzez inetrent. Matki mają silną potrzebę współdziałania, dzielenia się swoimi problemami i radością. Chcą się poznawać, spotykać.

Duże firmy, banki a nawet organizacje pozarządowe liczą się ze zdaniem blogerek parentingowych, zapraszając je jako ekspertów do propagowania, reklamowania lub popierania różnego rodzaju inicjatyw.

Matki- Blogerki angażują się w wiele poważnych projektów, same wychodzą z inicjatywą ich tworzenia, zwracają uwagę na poważne problemy takie jak: picie alkoholu w ciąży, bicie dzieci, brak tolerancji wobec kobiet ciężarnych. Dzielą się też swoja wiedzą dotyczącą zdrowia i rozwoju dzieci.

Parenting się rozrasta a matki chcą wyjść z sieci. W odpowiedzi na rosnące potrzeby blogerek- pięć blogujących mam z różnych stron polski postanowiło zrobić małe zamieszanie w blogosferze. Powstał projekt B(L)OGinie, którego głównym celem jest zorganizowanie jednocześnie w trzech miastach (Warszawie, Poznaniu i Gdańsku) spotkań blogujących mam.

Pierwsze z cyklu takich spotkań odbędzie się we wrześniu 2014 r.

 

B(L)OGinie to czas dla kobiet - blogerek, matek. To spotkanie dla tych z nas, które chcą sobie przypomnieć, że oprócz bycia mamą- jest się również fantastyczną kobietą, której należy się chwila wytchnienia od codziennych obowiązków.

 

Spotkania będą odbywać się z wielkim rozmachem, w hotelach trzech miast, w jednym dniu, o jednej godzinie. W programie spotkania coś dla duszy i dla ciała. Będą porady kosmetologa, dietetyka i douli. Będzie możliwość nauczenia się robienia makijażu, będzie można zrelaksować się z maseczką na twarzy.

Przewidywane są także pokazy bartenderów, oraz promocja produktów firm, które obejmą patronat nad spotkaniem.

 

O szczegółach spotkań dowiecie się na fp B(L)OGiń: https://www.facebook.com/blogujacemamy

 

Zainteresowane blogerki i sponsorów zapraszamy do kontaktu : bloginie.poznan@gmail.com ; bloginie.gdansk@gmail.com ; bloginie.warszawa@gmail.com

Organizatorki projektu: www.mamamoja.pl ; www.matkawygodna.pl ; www.matkaniewariatka.pl oraz Gabinet Dotyk Oceanu.

Patroni medialni spotkań: www.blogimam.pl ; www.czasdzieci.pl ; www.zabawkowicz.pl ; www.malygeniusz.org ; www.wrolimamy.pl

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam