Bloginie - mamy blogerki - organizatorki inspirujących spotkan dla Mam. Patronat BlogiMam

Blogów parentingowych jest coraz więcej.  Coraz więcej Mam znajdują wsparcie i nowe znajomości poprzez inetrent. Matki mają silną potrzebę współdziałania, dzielenia się swoimi problemami i radością. Chcą się poznawać, spotykać.

Duże firmy, banki a nawet organizacje pozarządowe liczą się ze zdaniem blogerek parentingowych, zapraszając je jako ekspertów do propagowania, reklamowania lub popierania różnego rodzaju inicjatyw.

Matki- Blogerki angażują się w wiele poważnych projektów, same wychodzą z inicjatywą ich tworzenia, zwracają uwagę na poważne problemy takie jak: picie alkoholu w ciąży, bicie dzieci, brak tolerancji wobec kobiet ciężarnych. Dzielą się też swoja wiedzą dotyczącą zdrowia i rozwoju dzieci.

Parenting się rozrasta a matki chcą wyjść z sieci. W odpowiedzi na rosnące potrzeby blogerek- pięć blogujących mam z różnych stron polski postanowiło zrobić małe zamieszanie w blogosferze. Powstał projekt B(L)OGinie, którego głównym celem jest zorganizowanie jednocześnie w trzech miastach (Warszawie, Poznaniu i Gdańsku) spotkań blogujących mam.

Pierwsze z cyklu takich spotkań odbędzie się we wrześniu 2014 r.

 

B(L)OGinie to czas dla kobiet - blogerek, matek. To spotkanie dla tych z nas, które chcą sobie przypomnieć, że oprócz bycia mamą- jest się również fantastyczną kobietą, której należy się chwila wytchnienia od codziennych obowiązków.

 

Spotkania będą odbywać się z wielkim rozmachem, w hotelach trzech miast, w jednym dniu, o jednej godzinie. W programie spotkania coś dla duszy i dla ciała. Będą porady kosmetologa, dietetyka i douli. Będzie możliwość nauczenia się robienia makijażu, będzie można zrelaksować się z maseczką na twarzy.

Przewidywane są także pokazy bartenderów, oraz promocja produktów firm, które obejmą patronat nad spotkaniem.

 

O szczegółach spotkań dowiecie się na fp B(L)OGiń: https://www.facebook.com/blogujacemamy

 

Zainteresowane blogerki i sponsorów zapraszamy do kontaktu : bloginie.poznan@gmail.com ; bloginie.gdansk@gmail.com ; bloginie.warszawa@gmail.com

Organizatorki projektu: www.mamamoja.pl ; www.matkawygodna.pl ; www.matkaniewariatka.pl oraz Gabinet Dotyk Oceanu.

Patroni medialni spotkań: www.blogimam.pl ; www.czasdzieci.pl ; www.zabawkowicz.pl ; www.malygeniusz.org ; www.wrolimamy.pl

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam