Blogerzy parentingowi o dzieciach w muzeum. Zaproszenie do akcji!

Monika Bronowicka, historyk i przewodnik turystyczny, mama 2-letniej Uli zainicjowała akcję społeczną "Dziecko w muzeum".

Celem akcji jest spopularyzowanie odwiedzania muzeów wspólnie z dziećmi. Na blogu kampanii społecznej autorka opisuje muzea, które są przygotowane do przyjęcia małych zwiedzających a także opisuje swoje własne doświadczenia związane z pójściem do muzeum ze swoją córeczką.

Nową inicjatywą Moniki jest stworzenie nowego zbioru linków do tekstów na blogach, które dotyczą tematu: dziecko w muzeum. Różnych, widzianych z różnych perspektyw, opisujacych muzea polskie i zagraniczne, pokazujących ich wady i zalety, podpowiadających jak zwiedzać, jak opowiadać, co zobaczyć, z dzieckiem oczywiście.

Ta zakładka cały czas się rozwija, cały czas pojawiają się nowe teksty.

Zgłoś swój tekst o zwiedzaniu muzeów z dziećmi!

Jeśli piszecie bloga i chcecie się podzielić wpisami o wyjściach do muzeum z dziećmi to wyślijcie adres bloga i tekstu dotyczącego dziecka w muzem na maila:

kontakt[małpa]dzieckowmuzeum.pl

Życzymy pięknego rodzinnego zwiedzania! :)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam