MIEJSCA PRZYJAZNE RODZINIE Z DZIECKIEM

Pomóżcie nam znaleźć miejsca przyjazne dla Rodzin z Dziećmi!

Nikt nie zna miejsc przyjaznych dla Rodziców i małych Dzieci tak dobrze jak sami Rodzice! Jesteście skuteczniejsi, niż twórcy najsłynniejszych przewodników po restauracjach. Dlatego zwracamy się do Was – pomóżcie nam stworzyć listę restauracji, kawiarni, hoteli i innych lokali, do których bez wahania można przyjść z małym dzieckiem.

A jeśli sami prowadzicie takie miejsce – pokażcie się!

Placówki i ośrodki, które mają u siebie miejsca dla dzieci, mogą otrzymać Certyfikat OkiemMamy.pl. Dodatkowo, każde takie miejsce wpisujemy na listę dostępną na naszej stronie www.

Kto zyskuje na naszej akcji?

Wy – jako Rodzice – i Wasze pociechy, ponieważ niezależnie od tego, gdzie aktualnie jesteście, możecie znaleźć najbliższy lokal przystosowany do obsługiwania maluchów. Od teraz wakacyjny wyjazd, mała wycieczka lub spacery z Dzieciakami stają się przyjemnością – wystarczy sprawdzić w Internecie naszą listę miejsc z Certyfikatem OkiemMamy.pl.

Właściciele ośrodków przystosowanych dla małych Dzieci – ponieważ (dzięki Certyfikatom) ich wysiłek włożony w wyposażenie i urządzenie lokalu zostaje doceniony!

Więcej informacji http://www.okiemmamy.pl/certyfikat/

Komentarze Facebook