Kto wybrał imię dla Waszego maleństwa?

kropka306's picture

Zdecydowanie decyzja obojga (nie wyobrażam sobie udziału osób trzecich). Jeszcze przed ciążą mieliśmy imię dla chłopca i dla dziewczynki, okazało się, że to dla dziewczynki jest teraz mega popularne, a woleliśy coś mniej spotykanego. Na szczęście żeńska odmiana imienia, które mieliśmy dla chłopca była jednocześnie bardzo podobna do tego dziewczęcego, które pierwotnie założyliśmy... Tym sposobem znaleźliśmy imię idealne ;)

Olguska's picture

My z mężem ustaliliśmy jeśli chłopczyk to mama wybiera jeśli dziewczynka wybór należy do Tatusia no i mam dwóch chłopaków czyli ja wybierałam :D

efka's picture

Jak pojawiły się dwie kreski byliśmy przekonani, że będzie chłopiec i od razu doszliśmy do porozumienia jakie będzie nosił imię. Okazało się, że ma być córeczka. I tu się pojawił problem, nie możemy dojść do porozumienia z partnerem :-( Mi się nie podobają jego propozycje, a jemu moje. Rodzina może ewentualnie pomóc w wyborze, ale nie ma większego głosu :-)

aguska798's picture

My mieliśmy podobnie jak efka- imię dla chłopca od początku było wybrane- z imieniem dla dziewczynki był problem. Jednak w końcu w 7 m-cu wybraliśmy imię Natalia, drugie imię również ma Grażyna- po babci:)