Obiady rodzinne w DeSilvie – Warszawa Piaseczno

 

Każdy kto ma dzieci wie, że obiad z pociechami w restauracji, to wyzwanie. A gdyby restauracja zorganizowała dzieciom czas, a my w spokoju ze znajomymi moglibyśmy zjeść posiłek?

 

Piaseczyńska restauracja Hotelu DeSilva oferuje rodzicom spokój, dzieciom doskonałą zabawę, a wszystkim pyszne jedzenie. Każdy zna ten hotel, wiele osób przejeżdża obok niego codziennie. Wiele osób zna także jego restaurację – wciąż w Piasecznie i okolicach brakuje miejsc na biznesowe spotkania, a to doskonale odpowiada na takie oczekiwania. Ale restauracja DeSilva udowodniła właśnie, że jest także przyjaznym miejscem dla rodzin z dziećmi.

 

Podczas Weekendowych Obiadów Rodzinnych na dzieci czeka specjalnie przygotowany bufet, który dla dzieci do 10 lat jest za darmo.

 

 

Na niskich stołach, do których bez problemu dostęp ma nawet 3-letnie dziecko, są ustawiane przekąski w postaci rzodkiewek, pomidorków koktajlowych, pokrojonych ogórków i marchewek wraz z sosem. W dystrybutorze z kranikiem zawsze czeka na dzieci pyszny domowy kompot.

 

Hitem jest galaretka, a raczej sposób jej podania. Na płytkich tacach wylana jest galaretka w dwóch kolorach. Dzieci otrzymują plastikowe kolorowe foremki, którymi same wycinają sobie krokodyla, konika, kaczuszkę czy żyrafę. Rodzice mogą być spokojni, bo restauracja przyrządza galaretkę na miejscu z naturalnych owocowych soków.

 

Wybór potraw dla dzieci jest bardzo duży, a rodzice dzieci, które interesują się wszystkim poza jedzeniem wiedzą, że wybór powoduje, że dzieci interesują się także jedzeniem. W dodatku jest naprawdę pysznie. Cudowna zupa pomidorowa z makaronem, zdrowe hamburgery, szaszłyki, klopsy, tortilla, marchewki glazurowane w miodzie, makaron z warzywami, zapiekanka, paluszki rybne, a do tego frytki ze specjalnym keczupem dla dzieci: bez konserwantów i słodzonym miodem. Na obiad albo na deser dzieci mogły także zjeść naleśniki z jabłkami albo z serem. Oczywiście nie brakuje owoców. Winogrona, mandarynki, pokrojone arbuzy, a nawet truskawki są podawane z gorącą czekoladą.

 

Dla dzieci z alergią pokarmową są specjalnie przygotowywane dania bezglutenowe.

 

 

 

 

Wiadomo jednak, że dzieci nie jedzeniem żyją, a zabawą. W wydzielonej sali połączonej z restauracją na dzieci zawsze czekają animatorki z masą pomysłów, zabawek, kredek i farb.

 

A rodzice mają dzięki temu to po co przyszli, czyli obiad w restauracji, zjedzony bez pośpiechu i w spokoju.

Komentarze Facebook