LAJKONIK – Piekarnia i Kawiarnia. Kraków

Podróżowanie z dziećmi, czy aktywne spędzanie wolnego czasu w gronie rodzinnym także poza domem, to priorytety dla wielu nowoczesnych i świadomych rodziców. Nie jest bowiem tak, że posiadanie dziecka ma w istocie bardzo ograniczać czy nie pozwalać na uczestnictwo w życiu kulturalnym miasta.

Stad też, w oparciu o stale rosnące potrzeby innowacyjnego rodzicielstwa, organizowane są akcje, w których wybierane są m.in. miejsca przyjazne dzieciom w Krakowie. Coraz więcej miejsc na mapie miast otwiera się na obecność maluchów. Powstają tam specjalne kąciki zabaw, w restauracjach czy kawiarniach menu zostaje dostosowane do preferencji małych gości, a rodzice z dziećmi są bardzo mile widziani. Stanowią bowiem szczególną grupę klientów - osób potrzebujących wyjścia z domu i towarzyskiej rozrywki bez konieczności pozostawiania dziecka pod czyjąkolwiek opieką.

Dla tych, którzy chcieliby się dowiedzieć gdzie wybrać się z dzieckiem w Krakowie, mamy doskonałą propozycję - Lajkonik - Piekarnia i Kawiarnia przy ul. Stradomskiej 5.

Kawiarnia Lajkonik dla rodzin z dziećmi

W Krakowie kulturalnych propozycji dla rodzin z dziećmi jest pod dostatkiem, jednak brakowało miejsca, gdzie rodzice z dziećmi mogliby napić się dobrej kawy i zjeść coś pysznego w miejscu, które jest stworzone specjalne dla nich. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom właściciele sieci Lajkonik - Piekarnia i Kawiarnia utworzyli w Krakowie kawiarnie dla dzieci, w której każdy rodzic może zaczerpnąć towarzyskiej rozrywki, nie martwiąc się tym samym o swoje pociechy.

kącik zabaw dla dzieci w Lajkoniku

Kawiarnia została wyposażona w specjalny kącik do zabaw, który pochłonie każdego malucha. Ponadto rodzice znajdą tutaj wszystkie niezbędne rzeczy, które ułatwią pobyt w kawiarni z dzieciakami - wyodrębnione miejsce na wózki, przewijak oraz specjalne krzesło dla najmłodszych.

Komentarze Facebook