Babaryba - Rodzinne Wydawnictwo

Babaryba to wydawnictwo rodzinne. Nasz znak rozpoznawczy to książki angażujące, przeznaczone do aktywnego czytania, budujące więź pomiędzy rodzicem a dzieckiem poprzez wciąganie do wspólnej zabawy. Wydajemy pozycje przeznaczone dla młodszych dzieci, od 2 do 12 roku życia ale najwięcej mamy dla przedszkolaków.

Zależy nam, aby książki kojarzyły się dzieciom pozytywnie: z radością, wspólnie spędzonymi chwilami oraz z bliskością ukochanej osoby. „Naciśnij mnie” Hervé Tulleta to nasz sztandarowy tytuł i bestseller reprezentujący takie właśnie podejście.

Staramy się poprzez książki kształtować poczucie humoru, wprowadzać do naszych książek żart i dowcip, aby budować w dzieciach dystans i optymizm.

Wydajemy także serię przyrodniczą – książki popularyzujące naukę, przeznaczone dla ciekawych świata, chłonnych wiedzy młodych czytelników. „Pupy, ogonki i kuperki” czy „Ohyda. Mała księga obrzydliwości” to nie tylko książki pełne wiedzy, ale też świetnej zabawy i humoru.

Z myślą o przyszłości naszych dzieci mamy serię poświęconą ekologii i ochronie środowiska. „Śmieci. Najbardziej uciążliwy problem na świecie” otrzymało nagrodę Mądra Książka Roku 2019, a cały nakład książki „Plastik fantastik?” sprzedał się w kilka miesięcy.

Jesteśmy naprawdę dumni z naszych książek, publikujemy tylko takie pozycje, które naprawdę nam się podobają i które skradną nasze serca. Wszystkie nasze tytuły testujemy na dzieciach własnych, przyjaciół oraz znajomych!

Sklep Babaryba: www.babaryba.pl

Komentarze Facebook

BlogiMam poleca

WPISY Z BLOGÓW MAM