Wydawnictwa dla dzieci

Wydawnictwo FoxGames. Spędź miło czas i zagraj z nami!

Wydawnictwa dla dzieci

Gry zarówno dla najmłodszych graczy, dopiero rozpoczynających swoją przygodę z planszówkami (m.in. Bim Bam, Miau, Straszny Dwór, Ciasteczkowe potworki) dla starszych, bardziej zaawansowanych graczy (m.in. Światowy konflikt, nIQczemni. Szaleni naukowcy, Atak Zombie czy Sztuka wojny), ale przede wszystkich dla całych rodzin, które chcą wspólnie spędzać czas przy grach planszowych.

Wydawnictwo Wilga - uczy obcowania z literaturą poprzez zabawę i przyjemność

Wydawnictwa dla dzieci

Oferta Wydawnictwa Wilga adresowana do najmłodszych dzieci jest wzbogacana o niekonwencjonalne rozwiązania, takie jak naklejki, układanki czy moduły elektroniczne oraz ciekawe kształty i tekstury książeczek, pomagające rozbudzić zdolności intelektualne i manualne dziecka, jednocześnie ćwicząc koncentrację i spostrzegawczość maluchów.

Wydawnictwo Skrzat dla dzieci i młodzieży

Wydawnictwa dla dzieci

Wydawnictwo Skrzat istnieje na rynku wydawniczym od 1994 roku. W ofercie wydawnictwa czytelnicy znajdą bogaty wybór książek ze światowej klasyki oraz bestsellery współczesnych autorów. Zespół doświadczonych i profesjonalnych ilustratorów, autorów, grafików i redaktorów tworzy niezwykle ciekawe i atrakcyjne książki.

Wydawnictwo Literackie. Kraków

Wydawnictwa dla dzieci

Wydawnictwo Literackie stara się zaspokoić dziecięcą ciekawość, stawiając pytania: „Dlaczego oczy kota świecą w nocy?” czy „Dlaczego hipopotam jest gruby?”. Odpowiedzią są nie tylko słowa, ale i piękne ilustracje, zgodnie z przekonaniem, że książki mają zachwycać, uczyć i zachęcać do opowiadania własnych historii.

Egmont

Wydawnictwa dla dzieci