Marzenie Zuzi, premiera! Anna Potyra, Agnieszka Filipowska, Wydawnictwo Skrzat

Szósta odsłona serii o Zuzi i Dobrych Wróżkach jest już dostępna na internetowych i stacjonarnych półkach książkowych!

To wydanie jest najpiękniejsze ze wszystkich, sama się w nim zakochałam! Rewelacyjna okładka, fantastyczne ilustracje - ciepłe i pełne dobrej magii, której wszystkie dziewczynki, nawet te duże ;) potrzebują! Od pierwszej strony historia oczarowuje. Dialogi są bardzo życiowe, wyważone, z poczuciem humoru, dostosowane do dziecięcego odbioru.

Tym razem autorka porusza temat chęci bycia już dorosłymi przez dzieci. Mój syn kiedyś powiedział: chciałbym być dorosłym, aby móc robić wszystko! I to pragnienie u maluszków jest ogromne. Książka o Zuzi przedstawia świat dorosłych oczami dziecka i pomaga lepiej go zrozumieć.

Jest to piękna lektura, którą każdy uroczy maluszek chętnie posłucha wtulając się w ramiona mamy lub taty.

Tę książkę, a także inne 5 z tej serii możecie zamówić na stronie krakowskiego Wydawnictwa Skrzat tutaj.

Od Wydawnictwa: Marzenie Zuzi – jaką moc ma chmura tęczowego pyłu? Sądzicie, że dobre wróżki nie istnieją? Poznajcie najnowszą część przygód Zuzi, która też kiedyś w nie wątpiła, a z pewnością zmienicie zdanie!

Rezolutna blondyneczka podbiła już dziecięce serca, a teraz powraca w kolejnej, odrobinę nietypowej odsłonie. Nakładem Wydawnictwa Skrzat właśnie ukazał się nowy tom z serii „Zuzia i dobre wróżki” autorstwa Anny Potyry.

Ta urocza historia, wraz z pięknymi ilustracjami Agnieszki Filipowskiej, zaczaruje Was od pierwszego wejrzenia!

„Chcę być dorosła jak mamusia” – pomyślała dziewczynka, przytulając czule misia Fredzia. Nie wiedziała, że kolejny ranek przywita już jako pani Zuzanna! W końcu nadeszły jej piąte urodziny, a w tak uroczystym dniu wszystkiego można się spodziewać. Zwłaszcza gdy za przyjaciółki ma się wróżki, a prezent okraszono szczyptą magii. Zuzia szybko zrozumiała, że obdarowano ją... spełnionym marzeniem! Bez zastanowienia założyła mamine pantofelki i zabrała Hultaja na dostojny spacer. Jakież zdziwienie wywołała na placu zabaw i w szkole! Kto włożył różdżkę w ten cały galimatias? Czy najpyszniejsze lizaki zawsze smakują tak samo? I jak wielkie może być dziecięce serce? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszej części!

Patronat nad książką objęły: TVP ABC, BlogiMam.pl, Bliżej Przedszkola, Maluszkowe Inspiracje, Miasto Dzieci. Anna Potyra, „Marzenie Zuzi”, Wydawnictwo Skrzat 2020.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam