Marzenie Zuzi, premiera! Anna Potyra, Agnieszka Filipowska, Wydawnictwo Skrzat

Szósta odsłona serii o Zuzi i Dobrych Wróżkach jest już dostępna na internetowych i stacjonarnych półkach książkowych!

To wydanie jest najpiękniejsze ze wszystkich, sama się w nim zakochałam! Rewelacyjna okładka, fantastyczne ilustracje - ciepłe i pełne dobrej magii, której wszystkie dziewczynki, nawet te duże ;) potrzebują! Od pierwszej strony historia oczarowuje. Dialogi są bardzo życiowe, wyważone, z poczuciem humoru, dostosowane do dziecięcego odbioru.

Tym razem autorka porusza temat chęci bycia już dorosłymi przez dzieci. Mój syn kiedyś powiedział: chciałbym być dorosłym, aby móc robić wszystko! I to pragnienie u maluszków jest ogromne. Książka o Zuzi przedstawia świat dorosłych oczami dziecka i pomaga lepiej go zrozumieć.

Jest to piękna lektura, którą każdy uroczy maluszek chętnie posłucha wtulając się w ramiona mamy lub taty.

Tę książkę, a także inne 5 z tej serii możecie zamówić na stronie krakowskiego Wydawnictwa Skrzat tutaj.

Od Wydawnictwa: Marzenie Zuzi – jaką moc ma chmura tęczowego pyłu? Sądzicie, że dobre wróżki nie istnieją? Poznajcie najnowszą część przygód Zuzi, która też kiedyś w nie wątpiła, a z pewnością zmienicie zdanie!

Rezolutna blondyneczka podbiła już dziecięce serca, a teraz powraca w kolejnej, odrobinę nietypowej odsłonie. Nakładem Wydawnictwa Skrzat właśnie ukazał się nowy tom z serii „Zuzia i dobre wróżki” autorstwa Anny Potyry.

Ta urocza historia, wraz z pięknymi ilustracjami Agnieszki Filipowskiej, zaczaruje Was od pierwszego wejrzenia!

„Chcę być dorosła jak mamusia” – pomyślała dziewczynka, przytulając czule misia Fredzia. Nie wiedziała, że kolejny ranek przywita już jako pani Zuzanna! W końcu nadeszły jej piąte urodziny, a w tak uroczystym dniu wszystkiego można się spodziewać. Zwłaszcza gdy za przyjaciółki ma się wróżki, a prezent okraszono szczyptą magii. Zuzia szybko zrozumiała, że obdarowano ją... spełnionym marzeniem! Bez zastanowienia założyła mamine pantofelki i zabrała Hultaja na dostojny spacer. Jakież zdziwienie wywołała na placu zabaw i w szkole! Kto włożył różdżkę w ten cały galimatias? Czy najpyszniejsze lizaki zawsze smakują tak samo? I jak wielkie może być dziecięce serce? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszej części!

Patronat nad książką objęły: TVP ABC, BlogiMam.pl, Bliżej Przedszkola, Maluszkowe Inspiracje, Miasto Dzieci. Anna Potyra, „Marzenie Zuzi”, Wydawnictwo Skrzat 2020.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam