Mamo! Zrelaksuj się! “Jajko z niespodzianką” to książka, która Ci w tym pomoże

Co robię, kiedy mam chwilę dla siebie i chcę się zrelaksować, odpocząć? Czytam. Uwielbiam czytać.

Jeśli Wy także zaliczacie się do grupy miłośniczek czytania - polecam Wam sięgnąć po powieściowy debiut autorki scenariusza “Na dobre i na złe” - Agnieszki Krakowiak - Kondrackiej.

Powieść nosi tytuł “Jajko z niespodzianką” i zaliczyć ją można do gatunku powieści obyczajowej, lub do tzw. litertatury kobiecej.

Czyta się ją świetnie i szybko - jest pełna życiowych sytuacji i zabawnych anegdot. Przyznam, że kilka razy nawet się wzruszyłam. Polecam tę pozycję szczególnie tym osobom, które lubią lekką, romantyczną fabułę, z niewielkimi wątkami kryminalnymi.

Książka poprawia humor i daje wiele pozytywnych wrażeń!

 

O czym jest ta książka?

 

Autorka opowiada o perypetiach samotnej mamy - 30-letniej Ady i jej córeczki 3-letniej Julki.

Julka od urodzenia ciężko chorowała, z czym nie był w stanie poradzić sobie jej ojciec i szybko zniknął.

Ada została sama, wychowuje małą z pomocą swojej mamy. W dodatku jej córeczka ma nie w pełni sprawną rączkę, co oczywiście powoduje drwiny rówieśników.

By pomóc małej wejść w grono i świat innych dzieci, Ada zapisuje ją do elitarnego i bardzo drogiego przedszkola. Tam córka bardzo szybko się adaptuje i poznaje chłopca, z którym się zaprzyjaźnia.

Z kolei jej mama poznaje dwóch mężczyzn Tomasza i Adama. W dodatku w jej życiu nagle pojawia się były-nie-były mąż David.

 

Czy Ada znajdzie miłość i ułoży sobie życie z którymś z nich? Przeczytajcie same!

 

Książkę można kupić na stronie Wydawnictwa Literackiego - "Jajko z niespodzianką"

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

Nosidła marki Tula

Maminka Gadzet, 07.05.2021

Pierwsze wakacje Guzika

igomama, 07.05.2021

Zeszyt Recenzenta z Bajkochłonką

Madka roku, 07.05.2021

Pikantne żeberka barbecue

bistromama, 06.05.2021

Kurczak w sosie słodko-kwaśnym

RozszerzanieDiety, 05.05.2021

Placuszki z cukinii

RozszerzanieDiety, 04.05.2021