zmiany, zmiany, zmiany

Nadchodzą wielkie zmiany! No, może nie takie wielkie ;) Chciałam, żeby zabrzmiało tak dramatycznie ;)

Zakładając tego bloga chciałam, żeby miał taki charakter – mama dla mamy, rodzinny, parentingowy. Nie myślałam, że w międzyczasie przyjdzie chęć na vlogowanie, że mój mąż będzie mi w tym pomagał i na dodatek polubię to więcej niż bardzo! :) Jak Ignaś skończył roczek opublikowałam pierwszy film. Na dzień dzisiejszy vlogów jest już prawie 60! I tak trochę się zrobił na blogu tematyczny miszmasz ;) W pewnym momencie codziennie opisywałam co u nas słychać, a na vlogu można było to samo obejrzeć – trochę bez sensu, i trochę za dużo czasu mi to zajmowało.

Myślałam i myślałam i wymyśliłam, że vlog będzie żył swoim życiem – nadal codziennie będziemy z Markiem publikować nowe filmy na naszym kanale YouTube TUTAJ.

Na blogu za to będą następujące zmiany: podstawą będą cykliczne, tematyczne wpisy – w poniedziałki będzie foto-relacja z najważniejszymi wydarzeniami z tygodnia. Będzie cykl z recenzjami rzeczy „okołodziecięcych” – sprawdzonych przeze mnie, albo Ignasia. Chciałabym również raz w tygodniu podzielić się z Wami przepisem na coś pysznego, albo recenzją wina. I to będą takie moje trzy stałe rubryki ;) Na pewno i tak będę pisać więcej – coś z bieżących spraw, może jakieś rozmyślania, albo wypowiem się na temat jakiegoś gorącego aktualnie tematu ;)

Komentarze Facebook