Witaj Nowy Roczku ;) 2020 oby stał się lepszym niż poprzedni! ;)))))

Witaj Nowy Roczku, witajcie ludziska! <img src=" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> I ten wyczekany niepowtarzalny Nowy 2020 Roczek stał się rzeczywistością <img src=" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> Pamiętam jak niemalże dziesięć lat temu wyczekiwałam z lampką szampana aż zegar wybije północ by pożegnać to co przeminęło i zrobić miejsce na nowe, lepsze i szczęśliwsze życie… Co roku w ten sam sposób każdy z nas żegna rok ciężkich nieraz bolesnych doświadczeń, niekiedy związanych z masą wyjątkowych wspomnień, niekiedy jednak też niespełnionych oczekiwań i marzeń..

Pomimo wszystko jednak, nie ma powodu do smutków, nie ma powodu by rezygnować bo nadal można marzyć i planować, nadal można spróbować spełniać te niezrealizowane dotąd cele i oczekiwania, wbrew nawet wszelkiej logice i stereotypom, które otaczają nas wokół. Nie traćmy więc nadziei i walczmy o lepsze jutro, o każdy nowy dzień, by był lepszy niż te dotychczas! Tego wam właśnie życzę!

Bądźcie właśnie dziś lepszą wersją siebie z wczoraj i starajcie się by każdy dzień również był lepszy od dnia poprzedniego. :-)))

Komentarze Facebook