Sunny Beach Resort – rozrywka, sport i odpoczynek na Filipinach

Prolog

Po dwóch tygodniach mieszkania z dużą, filipińską rodziną byłam wykończona. Wszystko było dobrze, ale nie dawało się spać.

Każdy z 19 osób mieszkająch w konglomeracie czterech malutkich mieszkań miał inny przyzwyczajenia, a cienkie ściany nie były przeszkodą dla dźwięków. Trudno było zasnąć, gdy do późnej nocy dudnił telewizor, a o świcie wstawały siostry i zaczynał się ruch. Coraz bardziej brakowało mi sił, a w dzień przecież należało działać, by zaplanowany Irene’s Store postawić jak najszybciej na nogi.

Gdy więc sklep zaczął funkcjonować, a Ire została przeszkolona z zasad jego prowadzenia, przyszła pora, by zostawić ją na chwilę samą. Wówczas to uznałyśmy, że czas odwiedzić mieszkających na drugiej stronie Puerto Galera Marka i Anię.

 

Sunny Beach Resort 

O tej sympatycznej parze oraz o Sunny Beach Resort, który od kilku lat prowadzą dowiedziałam się od naszego wspólnego znajomego.

– Pisz do Marka – powiedział – to super chłop!

Napisałam

– Przyjeżdżajcie. – odpisał krótko

I tak to już po zmroku, umęczone ostatnim tygodniem intensywnych działań dojechałyśmy do Książniczkowa, czyli Sunny Beach Resort.

 

Komentarze Facebook