Oryginalny prezent dla mamy, za który podziękują Ci Twoje wnuki

wkawiarence.pl

oryginalny prezent dla mamy

Dla najbliższych zawsze chcemy wszystkiego, co najlepsze. Prześcigamy się z roku na rok w pomysłach. Coraz bardziej oryginalny prezent dla mamy, taty, babci i teściowej. Droższy, bardziej luksusowy, który wywoła zaskoczenie i radość w oczach obdarowanego. Jednak, czy tego naprawdę nam trzeba? Kilku zestawów kwiatowej porcelany ze złotą obwódką, kilkunastu bieżników świątecznych i haftowanych ściereczek?

Przemyślałam, co tak naprawdę sprawia nam szczęście. Emocje i uczucia. Dwa słowa o ogromnej mocy, które sprawiają, że chcemy być razem. Dzięki nim każdy dzień nas uskrzydla. Kochamy naszych bliskich. Chcemy wiedzieć o sobie bardzo dużo. Kiedy kogoś kochamy, nie patrzymy jak on wygląda, ale jak się czuje. Czy jest mu dobrze, czy nie jest zimno, czy nic go nie boli. Chcemy aby był szczęśliwy i czuł się bezpieczny.

Przemawiają do mnie słowa, obrazy i drobne gesty. Doszukujemy się radości w drobiazgach. Zwykłe zwroty grzecznościowe, wypowiedziane z zainteresowaniem i oczekiwaniem na odpowiedź. Nie amerykańskie – how are you, ale szczerze, polskie – jak się czujesz, czy wszystko u Ciebie dobrze?

Komentarze Facebook