Języki obce dla najmłodszych

W dzisiejszych czasach każdy zdaje sobie sprawę, że znajomość języków obcych, a już w szczególności angielskiego, jest bardzo przydatna w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Język angielski jest niemal tak powszechny, jak język ojczysty. Z tego względu angielski dla dzieci zaczyna się najczęściej już od przedszkola, choć prywatne placówki proponują go rodzicom dzieci jeszcze młodszych.

 

Języków obcych można uczyć się nie tylko w przedszkolu. Oferują je też coraz częściej prywatne żłobki. Jeszcze lepszym rozwiązaniem wydaje się być zapisanie dziecka do centrum językowego, jak oferujące angielski dla dzieci – Centrum Językowe www.Mova.pl w Krakowie. Placówka ta oferuje angielski dla dzieci już od pierwszego roku życia. Takie zajęcia dodatkowe przeprowadzane w formie zabawy przynoszą wiele dobrego dla dzieci.

 

Co daje wysyłanie tak małych dzieci na angielski? Otóż bardzo dużo. Nasze pociechy nie tylko oswajają się z brzmieniem obcego języka, ale również dzięki obcowaniu z innymi dziećmi w podobnym wieku szybciej się rozwijają. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych prowadzących, mających praktykę w obcowaniu z takimi maluchami.

 

Komentarze Facebook