Zuzia na nartach - piąty tom książki już na półkach księgarni! Patronat BlogiMam

Seria książek o Zuzi bardzo przypadła do gustu młodszym czytelnikom i to dlatego piąty tom książki już został wydany i czeka na Was! :)

Tym razem dziewczynka wybiera się po raz pierwszy na narty. Nowe, pełne zimowej magii opowieści, zachwycą każde dziecko. Dzięki Zuzi sporo maluchów również zapragnie przeżyć taką samą przygodę i opanować nową umiejętność!

Sądzicie, że dobre wróżki nie istnieją? Poznajcie serię książek o przygodach Zuzi! Z pewnością zmienicie zdanie!

Zuzia stała z noskiem przyklejonym do okna przytulnej góralskiej chaty i w jej główce aż roiło się od pomysłów na pyszną zabawę! Na dodatek czekały na nią... narty, kochani, narty! Oczami wyobraźni już sięgała po Puchar Debiutanta, jednak okazało się, że małym narciarzom lubią towarzyszyć przeróżne koziołki, wywrotki i plątaninki. Zaś w mlecznej mgle i kopiastych zaspach łatwo się zgubić, szczególnie gdy stoją za tym jakieś czary...

Gdzie podziała się dziewczynka? Kto zakłóca spokój górskiego skrzata? I w czyje ręce trafi najcenniejsza zimowa nagroda? A o Zuzię aż tak się nie martwcie. Jej skrzydlate przyjaciółki czuwają!

Autor:

Potyra Anna

Ilustrator:

Agnieszka Filipowska

Seria wydawnicza: Zuzia i Dobre Wróżki

Kategoria wiekowa: 3+

Komentarze Facebook

Najnowsze

Rodzynki Rodzinki
Rodzynki Rodzinki
Rodzynki Rodzinki
Rodzynki Rodzinki
Rodzynki Rodzinki
Rodzynki Rodzinki
Rodzynki Rodzinki
Rodzynki Rodzinki
Rodzynki Rodzinki
Rodzynki Rodzinki

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam