Rok na odwyku. Myśl o końcu, zanim nadejdzie!

Czy wiecie ile uzależnionych osób jest w Polsce? Ponad 10% społeczeństwa ma problemy z alkoholem. Do tego dochodzą uzależnienia od narkotyków, leków, hazardu i inne.

Przypomnijcie sobie, prawie każdy z nas ma wśród znajomych kogoś kto miał lub ma problem z uzależnieniami.

Ojciec mojej znajomej przegrywał na automatach pieniądze swoje i bliskich, sprzedawał rzeczy z domu. Na szczęscie udało się go z tego wyciągnąć i przywrócić do życia. Dzięki wsparciu rodziny udało się. Ale nie było łatwo!

Doświadczeni przedsiębiorcy doradzają, kiedy zaczyna się biznes, zawsze trzeba myśleć o tym, jak się z niego w razie czego będzie wychodzić. 

Tak jest i z książką Katarzyny T. Nowak "Rok na Odwyku". Jak się ją przeczyta, to się zupełnie inaczej patrzy na piwko, winko i inne przyjemności. Ile osób twierdzi, że trawka to nic strasznego! Proszę bardzo, zobaczcie jak jest naprawdę. 

Autorka na własnym przykładzie opisuje swój powrót do trzeźwości, trudną drogę, którą akurat jej też szczęście udało się pokonać i zwyciężyć!

Polecam tę książkę wszystkim dorosłym! Rodzice młodzieży, warto też poczytać swoim prawie dorosłym "maluchom" na dobranoc!

Książka została wydana przez Wydawnictwo Literackie. Do zamówienia - tutaj -.

Komentarze Facebook

Patronat BlogiMam