Premiera! Zuzia nad morzem. Wydawnictwo Skrzat. Patronat BlogiMam

Pamiętacie serię przygód małej Zuzi? Tym razem pomysłowa i urocza dziewczynka zabiera swoich najmłodszych czytelników w kolejną podróż!

"Nadeszły wymarzone wakacje i wyjazd nad morze, którego Zuzia od dawna nie mogła się doczekać, skrupulatnie odliczając dni do „wsierpnia”. Lecz cóż to? Radosną zabawę i beztroski humor mieszkańców pensjonatu „Mewa” z uporem psuje niejaki Bronisław Gburek, ponury jak listopadowa noc staruszek. Nie pomogą figle Hultaja ani wesołe oczka misia Fredzia – pan Gburek pozostaje nieugięty. Zrozpaczona Zuzia wzywa na pomoc swoje czarodziejskie przyjaciółki: Ostróżkę, Wierciuszkę, Pietruszkę i Łakomczuszkę. Czy moc maleńkich wróżek wystarczy, by przywrócić panu Gburkowi dziecięcą radość? Co tak naprawdę przywiezie Zuzia z wakacji nad morzem?"

Annie Potyrze - autorce tekstów - udało się przekazać słowami bezpośrednią wrażliwość dziecięcego świata, a wrodzona dziecięca ciekawość zostaje zaspokojona trafnymi, ciepłymi wyjaśnieniami. Nie możemy także oderwać wzroku od czułych i pełnych emocji rysunków Agnieszki Filipowskiej, są piękne, prawda? :)

Zuzia i Dobre Wróżki to bardzo udana seria!

Tę i inne książki o Zuzi zamówicie na stronie Wydawnictwa Skrzat - tutaj -.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam