Premiera książki Grzegorza Pawłowskiego Oddech. Wydawnictwo Zwierciadło

Stres? Ciągłe przepracowanie i przemęczenie? Kłopoty ze snem? Poczucie oderwania od chwili tu i teraz? Natura wyposażyła człowieka we wszystkie narzędzia, jakie są mu niezbędne do dobrego życia. Nauczmy się wykorzystywać ich właściwości dla swoich najlepszych korzyści. Okazuje się, że najlepsze rozwiązania to te, które są najbliżej.

Grzegorz Pawłowski poznał moc oddechu, a po głęboko doświadczających i rozwijających praktykach został instruktorem oddechu, by pomagać innym w poprawianiu jakości ich życia. Oddech to naturalny proces, który pomaga zintegrować 4 sfery: ciało, uczucia, umysł i ducha.

Nie ma nic bardziej naturalnego niż oddech. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak potężne jest to narzędzie, które mamy tak blisko. A jeszcze mniej osób podejmuje pracę nad udoskonaleniem umiejętności korzystania z tego, w co natura wyposażyła tę pozornie zwyczajną czynność. Niesłusznie traktujemy oddychanie, jako minimum niezbędne do życia. Szukamy wsparcia na zewnątrz nas samych. Raz sięgamy po środki uspokajające, zaraz potem po pobudzające. Gonimy za życiem tak szybko, że nie zauważamy, że ono toczy się tu i teraz. A także nie uświadamiamy sobie, że dla siebie samych jesteśmy najlepszym lekarstwem.

Decydując się na przygodę z oddechem, decydujesz się na przygodę poznania samego siebie…

Bardziej, niż się tego spodziewasz.

Zawarta w Oddechu rzetelna wiedza, uświadamia jak wielofunkcyjne narzędzie nosimy zawsze przy sobie. Czym właściwie jest oddech, dlaczego większość osób używa w swoim życiu tylko 1/3 objętości płuc? Co się dzieje z naszym ciałem podczas sytuacji stresowych? A jak się odnosi przeżywanie różnych emocji na głębokość oddechu? Jak nad tym wszystkim zapanować? Oddech dotyka wielu sfer i rejonów rozwoju osobistego, ma bowiem wpływ na wszystkie sfery życia, jest wielowymiarowy i wielopoziomowy.

Ta książka cię odmieni. Twój oddech będzie inny, czytanie tej książki jest pewnym rodzajem medytacji, będzie poszerzać twą świadomość, budzić cię.

Dzięki zawartym w książce Oddech zestawom praktycznych metod, które stopniowo rozwijają umiejętność efektywnego oddychania oraz pomagają poprawiać jakość życia w naturalny sposób możemy odnaleźć swoje źródła mocy. Oddech nie bez przyczyny towarzyszy nam bez przerwy, podczas wszystkich sytuacji w naszym życiu i wszystkich czynności, jakie podejmujemy. Jest on nieustannie dostępnym i darmowym źródłem energii. Razem z Grzegorzem Pawłowskim, Cochem oddechem, możemy doświadczyć przebudzenia umysłu, ciała, uczuć i ducha. Żyć bardziej, oddychać pełniej. A co to w praktyce oznacza?

Właściwe oddychanie spowoduje:

- poprawę zdrowia, kondycji i nastroju,

- znaczną poprawę relacji z innymi ludźmi

- zniwelowanie stresu,

- zwiększenie koncentracji i kreatywności,

- odzyskanie równowagi i wewnętrznego spokoju,

- poprawę przyswajania pokarmów,

- zwiększenie poziomu zadowolenia z życia seksualnego

Książka ta jest solidnym wprowadzeniem w samą metodę, w specyficzne rejony poznania, w zagadnienia rozwoju osobistego, a w szczególności w pracę z oddechem na wiele różnych sposobów. Obiecuję, że będzie merytorycznie, ciekawie i pasjonująco.

Grzegorz Pawłowski

W myśl zasady, że koniec jest początkiem, na ostatnich stronach książki znajdują się ciekawe dodatki pomocne przy dalszym praktykowaniu świadomego oddechu. Między innymi matryca 10 sesji z coachem, zawierająca proponowany plan i tematykę spotkań i lista polecanych coachów oddechu z całej Polski. Ponadto wskazówki dotyczące tego, jak najlepiej skorzystać z wsparcia coacha, by proces pracy z oddechem był optymalnie krótki i efektywny.

Grzegorz Pawłowski – licencjonowany coach ICC, life coach, coach oddechem, trener biznesu, praktyk NLP. Związany z formą rozwoju poprzez powrót do naturalnego oddechu jako głównego życiowego paliwa i niezwykle użytecznego narzędzia coachingowego. Twórca środowiska pracy z oddechem w Polsce i założyciel Szkoły CUUD Coachingu Oddechem. Wykładowca coachingu w Akademii Coacha w Wyższej Szkole Bankowej i w Collegium Civitas. Przez dwadzieścia lat przeprowadził kilka tysięcy indywidualnych sesji oddechowych i coachingowych.

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam