Nie taka straszna zima

Dzisiaj odbyło się testowanie wózka w warunkach zimowych. Szczerze zastanawiałam się czy w ogóle wychodzić na dwór. Zwłaszcza że pierwszy śnieg wiąże się z innymi kwestiami- nieodśnieżonymi alejkami, brakiem piasku na chodniku itp itd. Na całe szczęście większość śniegu stopniała i można było przejechać. Troszkę mnie wystraszyła rozgnieciona masa śliskiego śniegu i błota ale daliśmy radę, chociaż muszę przyznać, ze opony mojego wózka, które jesienią prezentują się jak terenowe zimą przypominają- letnie opony. Udało się jednak przejechać całą naszą standardową trasę.

Wrażenia Małego Skrzata? Najpierw naburmuszył się jak mały obrażony miś- zimne powietrze chyba nie jest tym, co małe misie lubią najbardziej. Potem przyglądał się mamie z wyrazem "Co Ty wymyśliłaś?". Trochę próbował śpiewać, ale zimno mu szczypało w gardełko wiec znowu się naburmuszył i nie za bardzo kwapił się do wyglądania na świat poza wózkiem. Po załatwieniu wszystkich pilnych spraw mamy- na poczcie i w piekarni, Maluszek stwierdził, że weźmie zimę sposobem i zwyczajnie zasnął przykryty kocykiem i kołderką. Spał tak smacznie, że po przyniesieniu do domu leżał sobie w kombinezoniku przy otwartym oknie:) Pierwsze spotkanie z zimą jak najbardziej się udało.

Komentarze Facebook

Najnowsze

Tuli-Pyszczki
Tuli-Pyszczki
Tuli-Pyszczki
Tuli-Pyszczki
Tuli-Pyszczki
Tuli-Pyszczki
Tuli-Pyszczki
Tuli-Pyszczki
Tuli-Pyszczki
Tuli-Pyszczki

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w naszym konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

"Pozdrowienia z domu”? A czemu nie! Przywykliśmy do pozdrowień z nad morza, z gór, z Korsyki lub Egiptu… Na pewno wiele jeszcze takich pozdrowień wyślecie i otrzymacie. Teraz wszyscy powinni zostać w swoich domach, ale to też miejsca inspirujące i niezwykłe, w których można robić wiele ciekawych rzeczy. 

Zróbcie więc pocztówkę „Pozdrowienia z domu” i zostańcie w domach, nie dając się nudzie! #pozdrowieniazdomu #zostańwdomu

Co trzeba zrobić?

Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny Sztymy. 

Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki - A6.
Sfotografuj ją i prześlij na adres podany na dole strony. To nam wystarczy. Pocztówka niech zostanie u ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę, mamy nadzieję, że wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Do wygrania:

Nagrody! Będą! A jakże! Dla 3 pierwszych miejsc przygotujemy zestawy książek -  dostosujemy je do wieku uczestnika:)  Będą o podróżach i przygodach, bo wiemy, że takie lubicie.
10 osób (w tym 3 pierwsze miejsca) otrzymają skarby niezwykłe - prawdziwe pocztówki od Pani Marianny Sztymy. Zaprojektowane przez nią i mamy nadzieję z serdecznymi pozdrowieniami! :)

Termin nadsyłania prac - 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej informacji o zasadach konkursu i polityce prywatności na stronie współorganizatora: Konkurs plastyczny - CzasDzieci.

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Możesz to zrobić z poziomu swojego profilu na BlogiMam:)

Kochane Mamusie, nadeszła ta długo oczekiwana chwila, staruszka BlogiMam odmłodniała! I jest teraz Super Laską! haha:)

Jak Wam się podoba?

Gdybyście zauważyły jakieś techniczne problemy, proszę piszcie od razu! Na FB lub w komentarzach tutaj, dziękujemy:*

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam

NAJLEPSZE KAWIARNIE W KATOWICACH

ktosnaprzyczepke, 21.10.2020

PLAC ZABAW TRÓJMIASTO

ktosnaprzyczepke, 21.10.2020

SZCZĘŚCIE

ktosnaprzyczepke, 21.10.2020

Karma dla psa

natalcia85, 20.10.2020

Mleko kozie dla niemowląt?

RozszerzanieDiety, 19.10.2020

Alzacja – Park Małego Księcia

Anonymous, 18.10.2020