Kartka świąteczna dla dzieci z Azji. Piękna inicjatywa blogującej Mamy z Polski

Lidia, autorka bloga www.zabawyzn.wordpress.com od zawsze była zafascynowana świątecznymi kartkami. Z ogromną satysfakcją wysyłała je do członków swojej rodziny i przyjaciół jak również lubiała otrzymywać życzenia w postaci tradycyjnych, odręcznie pisanych życzeń:)

W związku ze zbliżającymi się Świętami i tradycją wysyłania kartek, zrodził się w głowie Lidii pomysł, by wysłać je do tych, którzy najprawdopodobniej nigdy kartek z życzeniami, z dobrym słowem, z odręcznymi rysunkami, z przyklejonym znaczkiem nie dostali. Pomyślała o sierotach w Azji… Napisała do mieszczącego się na granicy Birmy i Tajlandii sierocińca Safe Haven Orphanage mającego pod swoimi skrzydłami 68 cudnych dzieci, od których niejeden dorosły mógłby nauczyć się pięknych postaw życiowych oraz do organizacji Baan Gerda w Tajlandii pomagającej 85 dzieciom – głównie chorym, zarażonym wirusem HIV sierotom. Z obu placówek otrzymała informację, że z chęcią chcieliby dostać dla swoich dzieci takie kartki.

Potrzebna jest Wasza pomoc:) Przygotujmy kartkę i wyślijmy ją do dzieci z innej części świata. Liczy się gest i przekazanie dobrej, pozytywnej energii!

Kartkę może stanowić rysunek, życzenia bądź słowa od serca (najlepiej w języku angielskim), zwykłe „hello” czy „my name is”, hasła „Merry Christmas” czy „Happy New Year”, mogą one również być kompensacją tego wszystkiego.

Lidia wierzy, że każda kartka wywoła serdeczny uśmiech na twarzy dziecka, otuli ich serca ciepłem i da im siłę na dalszą drogę!

To jest piękna inicjatywa, zapraszamy was do udziału w tej akcji:)

Adresy do wysyłki kartek oraz więcej szczegółów znajdziecie na blogu Lidii: Kartka świąteczna dla dzieci z Azji!

Komentarze Facebook

Najnowsze

Zona Programisty
Zona Programisty
Zona Programisty
Zona Programisty
Zona Programisty
Zona Programisty
Zona Programisty
Zona Programisty
Zona Programisty
Zona Programisty

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam