Hania - moja dwuletnia córeczka

Hania - tak ma na imię moja dwuletnia córeczka.

Dziś jest to chyba jedno z najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek, ponieważ zawsze - czy to podczas spaceru, czy na basenie, czy chociażby na zakupach w sklepie - spotkamy inną "Hanusię".

Jednak kiedy postanowiłam (tak właśnie - to była moja decyzja i robiłam wszystko, żeby mąż się z nią zgodził), że TAK będzie miała na imię moja córeczka, nie byłam nawet w ciąży :).

Kiedyś na swojej drodze spotkałam cudowną kobietę - dojrzałą, mądrą i znającą swoją wartość - Panią Hannę. Bardzo mi pomogła - jej rady czy pomysły na rozwiązanie pewnych problemów zawsze odnosiły sukces.

Była (i z pewnością jest nadal) Dobrym Człowiekiem. Doskonale znała swoją wartość, przy czym nigdy nie była zarozumiała, a tą pewnością siebie zarażała innych. Przy niej czułam ogromną swobodę i nieopisany spokój.

Mam nadzieję, że moja córeczka również taka będzie - że kiedyś i ona pomoże drugiemu człowiekowi, wesprze ramieniem czy doda sił szczerym, prawdziwym uśmiechem! Będzie silną osobowością ale człowiekiem - łagodnym i dobrym.

 

Autorka: Izabela Małek

Chcesz podzielić się własną historią?

Spisz swoją opowieść i wyślij na adres redakcji.

Opublikowana historia będzie inspiracją dla rodziców poszukujących imion dla swoich maluszków:)

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam

Wpisy z blogów Mam