Dzień dziwnych sportów i zapomnianych zabaw podwórkowych. Kraków

Zapraszamy wszystkich krakowian, bez względu na wiek, do wspólnej zabawy. Rodzice będą mieli okazję przypomnieć sobie gry swojego dzieciństwa, a dzieci dowiedzieć się jak spędzano wolny czas w świecie bez komputerów i telefonów komórkowych.

W programie:
gry w klasę, gumę, kamyki, dwa ognie, berka, zośkę i kapsle, hula-hop, bila na sznurku, ringo, cymbergaj, skakanie na skakance, zabawy na trzepaku, strzelanie z procy i przeciąganie liny

Animatorzy prowadzić będą wszystkie te gry dla dzieci w każdym wieku i udowodnią, że kiedyś podwórka były miejscami tętniącymi życiem.

Zabawy podwórkowe to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Uczą współpracy, pomagają kształtować relacje z rówieśnikami, zachęcają do aktywności fizycznej. Wspomagają rozwój dziecka, trenują podzielności uwagi, poprawiają koordynację i refleks, walczą z wadami postawy, kiepską odpornością i nudą w czterech ścianach domu.

Na plenerowej scenie zagra i zaśpiewa – Jan Wojdak
Prowadzenie – Adam Grzanka

Organizatorzy:
MPEC SA w Krakowie, NCK, Zarząd Zieleni Miejskiej, KS Hutnik

Niedziela, 04.08.2019, scena plenerowa
godz. 14:00 - 20:00 
Wstęp wolny

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam