Akcja Bycie Mamą 11! Do wygrania gra planszowa Słowostwory. Wydawnictwo Egmont

Kochane Mamy!  Z radością ogłaszamy kolejną, już 11 akcję Bycie Mamą!

Czekamy na Wasze artykuły o tematyce parentingowej do 30 listopada!  1 grudnia ogłosimy wyniki konkursu!

Napiszcie co Was aktualnie porusza, zachwyca lub przerasta w macierzyństwie, karierze lub związkach. 

Teksty podpisane i opatrzone linkiem do bloga (jeżeli jesteście blogerkami) prosimy kierować na: akcja@blogimam.pl

Ważna kwestia: nie mogą to być skopiowane teksty z bloga. Napiszcie coś aktualnego i specjalnie dla Czytelniczek/ków BlogiMam:)

O nagrodzie:

„SłowoStwory” to imprezowa gra planszowa dla 2-7 graczy w wieku 8-108 lat, której celem jest wymyślanie (na czas!) słów z różnych kategorii: miasto, muzyka, zwierzę, państwo, sport, roślina, film. Wymyśl na przykład miasto z literami D i B w nazwie lub zwierzę, którego nazwa zawiera litery Ł i W – masz na to 30 sekund! Za prawidłowe odpowiedzi gracze otrzymują karty liter, które pozwolą im zdobyć łakome stwory. Wygra gracz, któremu uda się napełnić brzuchy największej liczbie SłowoStworów! 

Gra posiada 2 warianty – łatwiejszy (dla młodszych graczy) oraz trudniejszy (dla graczy starszych). Jej atutem są wielkie emocje, proste zasady oraz zabawny temat i ilustracje. To inteligentna zabawa, przy której miło spędzą czas zarówno dorośli pamiętający zabawę w „państwa-miasta” oraz młodzież i dzieci. Z tego powodu „SłowoStworom” z pewnością uda się zdobyć nie tylko smakowite litery, ale także serca graczy. 

SłowoStwory, Wydawnictwo Egmont
Liczba graczy: 2-7 graczy 
Wiek: 8-108 lat
Autor: Filip Miłuński
Ilustracje: Maciej Szymanowicz

 

Czekamy na Wasze zgloszenia!

Komentarze Facebook

Aby dodać treść zaloguj się lub wyślij na adres redakcji)

Chcesz poinformować o konkursie, akcji lub ciekawym wydarzeniu, które organizujesz? Wyślij link do konkursu wraz z opisem na adres redakcji redakcja(@)blogimam.pl :)

Patronat BlogiMam