Urime ditlindje shum t ngrohta pr ju! cookielawinfo-kutia e zgjedhjes-performanca. 141. Pr t gjith ata q m uruan ditlindjen dje: Faleminderit !!! N ditlindjen tuaj, dua t'ju falnderoj q m ndriuat rrugn. Miqt mund t vijn dhe t shkojn, por motrat duhet t jen gjithmon pran. Jam shum e lumtur q kam nj motr si ti q do t ngrihem. Dhe po ta dish, q jo vetm Motr t kam, por t kam e do t t kem edhe mikesh. A ia vlen t blesh nj Volkswagen Touran? sht vetm nj gjest i vogl q mund t ket nj ndikim t madh. Un nuk e di se cili prej nesh sht m me fat! Faleminderit t gjithve pr urimet e ditlindjes. le t jen t drejta kthesat e fatit T gjitha ndrrat tuaja t dashura pr shum koh mund t bhen realitet n kt dit. . Edhe n imagjinatn time. 71. 112. Ti festofsh gjithmon! Ja pr ju. Pr ditn tuaj t veant, un do t'ju jap nj prqafim pr ditlindjen q nuk do t doni ta harroni kurr dhe nj puthje ditlindjeje q nuk do t doni ta ndaloni kurr. SHUM URIME PER TY. sht gjithashtu nj mnyr pr t nderuar ekzistencn e tyre dhe pr t shnuar nj vit tjetr t jets. n heshtje mendimet dhe ndrrat tuaja, Gezuar Ditelindjen Moter! urim ditelindje per shoqen Gezuar ditelindjen dashuria ime. Sepse ti je zemra ime. Bni pjesn tjetr t jets tuaj m t mir t jets tuaj. Un t dua gjithmon dhe prgjithmon. 9.Ti je speciale, ti je motra e cilat perlahet me mua, luan me mua, me ndihmone, me bertet. Ktu sht e ardhmja juaj e ndritur le t shklqej me gzim dhe knaqsi!, Ju jeni nj grua shum e shkatht, motr. 131. 78. Gzuar ditlindjen, motr., Nj puthje ditlindjeje pr motrn time t mrekullueshme! A jan njerzit n MB t knaqur me punn e tyre? Te dua, gjithsesi! 107. 158. 68. Edhe m befasuese sht se si arrini t krijoni nj lidhje m t fort do dit me do antar t ekipit ton. Gezuar ditelindjen moter. Pothuajse m bn t harroj se po eci me shpejtsi drejt varrit. A ia vlen t blesh nj Seat Leon? ne ditelindjen tende, Megjithse nuk m falnderove pr kt, prap po t uroj nj binjak t ditlindjes. Ditlindjet jan nj rast kaq i veant dhe ti urosh dikujt nj ditlindje t lumtur sht nj mnyr argtuese pr ti treguar atyre se kujtohen dhe festohen n ditn e tyre t veant. he ld Sot feston ditelindjen por nuk dua te mburrem thjeshte. "Ekipi . Sot sht dita kur festojm dhe nderojm gruan q kam fatin ta quaj gruan time. Faleminderit q e plotsove jetn time jo vetm me t qeshura por edhe me dashuri. 3.Urimi im per ditelindjen tende moter eshte qe te vazhdosh ta duash jeten dhe kurr te mos ndalosh se enderruari. Cili vend sht m i leht pr t marr burs? Dita juaj t jet e mbushur me mendime magjike dhe momente t bukura. Ato jan nj koh pr t festuar dhe vlersuar veten dhe njerzit pr t cilt kujdesemi, si dhe nj mundsi pr t vendosur synime dhe pr t br ndryshime pozitive n jetn ton. Gzuar ditlindjen. Gzuar ditlindjen. 148. 101. Urimi im eshte qe ne ditelindjen te jesh e lumtur dhe gjithmone te jesh e lumtur dhe shendosh. Faleminderit q m uruat nj ditlindje, t gjithve! 163. Te dua shume. Ju jeni nj motr e mahnitshme. 32. Por n ditlindjen time Nuk mund t'i numroj ndjenjat q kam pr ty, por m e mira sht dashuria q kemi ndar gjithmon. ndrrat dhe dshirat e tua m thella e m t pashprehura, u bfshin realiet! Ju jeni i sigurt q jeni nj pr mua! Gzuar ditlindjen! Prania juaj n jetn time e bn at m t gzuar dhe t knaqshme. Pr kt vit t ri t jets tnde, pr afeksionin, pr dashurin tnde, pr durimin dhe mirkuptimin tnd! Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen, motr! Qoft do moment i mbushur me dashuri, t qeshura dhe lumturi. Gzuar ditlindjen motra m e bukur dhe gjithashtu m e ult n bot. 73. Gzuar Ditlindjen, faleminderit q lindt! 66. 514134014 514 134 (014 XNUMX XNUMX) - numri i kujt sht? Dikush bhet familje sikur ju jeni familja ime. Ju gjithmon keni qen kaq mbshtets dhe inkurajues pr mua, dhe un vlersoj shum gjithka q keni br pr mua gjat viteve. M plqeu t dgjoja nga secili prej jush! Shume kthime te lumtura te dites. Sot, n ditlindjen tuaj, ju uroj t merrni at q keni ndrruar gjithmon! Ju uroj Gzuar Ditlindjen. (Emri motres), Ashtu si do t doje q fmijt tuaj t ken n jet, njsoj dua edhe un pr Ty! Fatkeqsisht, ju jeni motra ime e vetme, ose do t kisha nj mundsi t zgjidhja t preferuarn time. Faleminderit q jeni edhe shoku im m i mir. E dashur moter, Gezuar ditelindjen miku im. Gzuar ditlindjen! Ne prdorim cookies pr t'ju dhn prvojn m t prshtatshme. 137. 67. asht nj dhurat e rrall t kesh nj motr si fenomenal si ju. Gzuar ditlindjen! Gezuar Ditelindjen Moter! Urime ditlindja zemr! Prditsimi i Aplikimit pr Bursat Bilaterale t Republiks Sllovake 2023. Nj ditlindje shum e lumtur pr personin q qndron pran meje sa her q kam nevoj pr dik n nj koh t trazuar. , Gzuar ditlindjen mikut tim m t mir. Faleminderit q m mbani dorn do dit. Ju jeni nj n nj milion! Kur ka t bj me ditlindjen e tyre, sht shum e rndsishme ti urojm mir. Ju jeni gjithmon t lumtur ti shihni ato. 62. dhe n mbrmje knaqsit e ksaj bote dhe t ksaj bote. Etiketa: Urimet m t mira t ditlindjes pr motrn pr t treguar kujdes, urime per ditelindje per motren, urime per ditelindje per moter dhe vella, urime per ditelindje per kunaten, urime per ditelindje per motren e vogel, urime emocionale pr ditlindje pr motrn, urime qesharake per ditelindje per motren, zemra prek urimet e ditlindjes pr motrn, Korrik 2021 Urimet m t mira t ditlindjes pr motrn, urime te gjata per ditelindje per motren, urime te shkurtra per ditelindje per motren. Cili Universitet Amerikan jep 100% burs? Ti sjell kaq shum gzim dhe dashuri n jetn time do dit dhe ndihem e bekuar q t kam pran. Gezuar Ditelindjen Moter! mburremi pr kasollen e madhe. Urime ditlindje pr motrn - qesharake, serioze, sms, Mercedes-Benz E-Class 220 D 1.9 2018 naft komente, Seat Tarraco 2.0 benzin 2019 komente. 145. Sot sht nj dit e veant pr familjen ton pasi ne festojm ditlindjen e [antarit t familjes], i cili sjell kaq shum dashuri dhe gzim n jetn ton. 75. sht koha pr t vendosur objektiva dhe pr t marr vendime pr vitin e ardhshm, qofshin ato personale apo profesionale. Cookies t tjera t pakategorizuara jan ato q analizohen dhe ende nuk jan kategorizuar. Ti ke qen frymzimi im q nga dita e par dhe do t mbetesh i till gjat gjith jets! Un kam msuar kaq shum nga ti n jetn time, un jam shum krenare q t thrras ty motr dhe shoqe t ngusht. Te dua shume. Ky cookie sht vendosur nga shtojca e GDPR Cookie Consent. Vazhdo t buzqeshsh. M ngroh zemrn kur di se kemi edhe shum vite pr t shijuar s bashku. Ju meritoni nj fest t madhe pr kt dit! Urime Ditelindjen Shpirti Im [Urimi m i Mir], Urime Ditelindjen Vajza Ime [Urime te veanta], Urime Ditelindjen Vella [Urime Shume Speciale], Urime Ditelindjen Babi Urim shum i Bukur, Urime per Ditelindjen e Djalit [i veant], Urime per Lindjen e Vajzes (Urime te Ndryshme), Urime per Ditelindje te Ndryshme per te gjithe. Faleminderit pr t gjitha urimet e ditlindjes! sapo u zgjova tek sa hapa syt. Misioni im kryesor n jet sht t t bj ty t lumtur. 14. Sis, ti ke qen gjithmon aty pr mua. Jam e lumtur q kam nj motr kaq t mrekullueshme q e mban jetn time reale dhe kurr t mrzitshme., Motra ime e dashur, shpresoj t kesh nj ditlindje t mrekullueshme dhe q viti n vazhdim t jet plot gzim, emocione dhe aventura!, Motra, ne ndam kaq shum t qeshura dhe mendime dhe gjithashtu e nxitm njra-tjetrn kur ishim posht. Jam shum mirnjohse q t kam n jetn time si partnerin dhe shokun tim m t mir. Gzuar datlindjen! Ju uroj Gzuar Ditlindjen. Kam kaluar nj dit t mrekullueshme dhe dgjimi nga t gjith ju ishte nj nga pjest m t mira t saj! Mund t ket mijra motra n kt bot, por pr mua, ju jeni motra m e mir pa asnj dyshim. Un nuk mendoj se ka nj dit m t veant se ditlindja juaj pr t festuar miqsin shekullore mes nesh. por e di qe e ben per dashuri Pr ditlindjen tuaj, le ta ojm dashurin ton n nj nivel krejt t ri. 123. Gzuar ditlindjen! Lloji m i bukur. Nuk mund tju them se sa shum m plqeu t dgjoja nga kaq shum miq. A e dini se far e bn nj person t lumtur pr ditlindjen super t veant? "Urimet e ditlindjes pr motrn". Kto cookie do t ruhen n shfletuesin tuaj vetm me plqimin tuaj. Gzuar ditlindjen, motr. Gzuar ditlindjen. 41. n ballin tnd t lmuar. Cookies e Analitiks prdoren pr t kuptuar sesi ndrveprojn vizitort me uebfaqen. Gzuar ditlindjen, motr! Nuk ka dashuri t till midis motrave; sht lloji i dashuris q sjell kujtime t mbla dhe ndjenja t paqarta. Urimet me te mira dhe gezuar ditelindjen! Cookie prcaktohet nga plqimi i cookie GDPR pr t regjistruar plqimin e prdoruesit pr cookies n kategorin "Funksionale". 129. Ju jeni nj motr fantastike dhe ju uroj do gzim dit e veant. sot, Po, tingllon si ti. Hej i dashur, vet prania juaj shton nj sasi t madhe dashurie dhe gzimi n jetn tuaj. Urime ditlindjen pr dik t veant. 114. 98. Shume Urime Ditelindjen dhe te premtoj qe ditelindja jote do te jete shume speciale. Duke ju drguar kt mesazh pr t'ju br t ditur se un jam gjithmon krenar pr ju. Ky cookie sht vendosur nga shtojca e GDPR Cookie Consent. Required fields are marked *. ne ditelindjen tende, Motr e vogl, t uroj. Ndrsa mblidhemi pr t nderuar kt rast t veant, le t gjejm nj moment pr t reflektuar mbi mnyrat n t cilat [antari i familjes] na ka prekur t gjithve me shpirtin e tyre bujar dhe zemrn e mir. Gzuar ditlindjen. Prqendrohuni n ditt q ende nuk do t vijn. Dhe gjithka sht e bukur shum nxeht sot, Gzuar ditlindjen sis time t fort dhe t pavarur. ne ditelindjen tuaj, ju uron Motra ime e dashur Asht nj dit e veant. Gzuar ditlindjen. disa vargje per time. Ne fakt, marrja e urimeve pr ditlindje mund t ket edhe efekte pozitive n mirqenien psikologjike. Un jam personi m i pasur n bot sepse askush tjetr nuk ka dashurin e nj motre t mrekullueshme si ju. Kshtu q un dua t'ju falnderoj dhe t'ju uroj Gzuar ditlindjen! Motr e dashur, shpresoj ta dini se e keni fjaln pr botn. Un t dua gjithmon dhe prgjithmon. Gzuar ditlindjen. 157. Ditlindjet jan nj koh pr t reflektuar mbi vitin e kaluar dhe pr t par prpara pr t ardhmen. Motr, ti ke qen gjithmon aty pr mua. dhe bukuria e krijimit, Faleminderit q ma shptove gomarin dhe u kujdes pr mua. Ishit duket kerkuar Urime Ditelindjen Moter? Gzuar ditlindjen. Ajo m mbshtet n koht e mira dhe m qndron pran gjat sfidave. Gzuar ditlindjen! Gzuar Ditlindjen motrs m t bezdisshme. Tregojini asaj sa shum e doni me kto mesazhe. Por mua m plqen fmijria q ndava me ty. Un e dua sa ndryshe je nga un, ndrsa je akoma motra ime Gzuar ditlindjen motra ime e dashur! Bhu si gjithmon M posht sht zgjedhja jon e urimeve m t mbla dhe m t ngrohta pr ditlindjen dhe mesazhet me tekst pr t'u drguar t dashurit. Uroj q t gjesh mnyr ti realizosh e ti prekesh t gjitha ndrrat tua. T dua pa fund, zemr! 126. N ditn tuaj t veant, shpresoj dhe lutem q t vazhdoni t m mahnitni ashtu si bni gjithmon. T gjith mund ti kujtoj sepse i moj prgjithmon. Un dua t uroj nj ditlindje shum t lumtur pr motrn m t ndodhur dhe m t zgjuar n t gjith kt univers. Urime dhe me Fat Ditelindjen ! Gezuar ditelindjen dashuria ime. nuk do t ket re Jam i sigurt q do t gjeni argtim dhe aventura n ditn tuaj t madhe, ashtu si do dit!, Nj puthje ditlindjeje pr motrn e bukur! Ti i meriton t gjitha t mirat e ksaj bote dhe ato t ardhshin nj nga nj! 31. Gezuar ditelindjen dashuria ime! gjith te mirat. Motra ime e mendur, e dashur dhe argtuese, jeta pa ty do t kishte qen e keqe. Nj dhurat e veant pr ditlindje sht vrtet shum e vshtir pr t'u gjetur, por sht e pamundur t gjesh nj motr t veant si ti. Gzuar ditlindjen. Gzuar ditlindjen motrs time t shquar salc. Faleminderit q gjithnj ishe sistemi im mbshtets n jet. E vogla ime gzuar ditlindjen! . Urimet m t ngrohta dhe prshndetjet m t lumtura n ditlindjen tuaj! Jo t gjith miqt duhet t jen miq pr nj jet. Ktu sht nj tjetr vit i mrekullueshm s bashku. Ende mbaj mend kur t kam vizituar pr her t par n spital dhe tani t shikoj! Nuk bhet fjal vetm pr salcn q i drgoj kto urime, ajo nuk do t'i prjetoj t gjitha shijet afr shijes. Un jam shum mirnjohs. q t kujton Cila pun ka pagn m t lart n Nigeri? Shpresoj q gjithmon do t mund t t bj t lumtur, kshtu si jemi sot. 19. N ditn e saj t veant, urojini asaj nj dit t mbushur me dashuri dhe buzqeshje. Gzuar ditlindjen! N kt rast t gzueshm, dua ti drgoj urimet m t ngrohta pr ditlindjen time [motrs/vllait/kushririt]. 92. Gzuar ditlindjen, [antar i familjes]. 37. Shpresoj q jeta t t sjell gjith t mirat, sepse ti i meriton! sepse i ka ardhur ditlindja, Urime Ditlindja Motra Ime. Jam shum e lumtur q kam nj motr e cila gjithmon m mbush ditt me momente gzimi. Por ajo q mund tju jap jan dhuratat e dashuris dhe miqsis s pakushtzuar. Gzuar ditlindjen mikut tim m t mir, dhe shpresoj q t keni nj t lkundur! Gzuar ditlindjen. 156. Gzuar ditlindjen! 2023 dua.com. Ju urojm gjith dashurin dhe lumturin n bot n ditn tuaj t veant dhe gjithmon. far dua t them sht "Te Dua Zemra Ime". Community. Ne respektojm t drejtat e pronsis intelektuale dhe presim q prdoruesit tan t bjn t njjtn gj. 86. Jeta juaj qoft e mbushur me lumturi t panumrt! Gzuar ditlindjen. Vrtet, ti je motra ime e vetme, por vrtet je m e mira q kam pasur ndonjher! Gzuar ditlindjen dhe t dua! Gzuar ditlindjen motr! 46. Ditlindjet jan nj rast i veant dhe i rndsishm pr t gjith. sht nj koh gzimi dhe bashkimi familjar. Dua t them, edhe ti je shum i jashtzakonshm. Pr t huajt n telashe Ti m jep at lloj gzimi, dashurie dhe force q sht e rrall. Un t dua. 31493529326 - numri i telefonit i kujt sht ky? Gzuar ditlindjen, m i dashur im. Gzuar ditlindjen! Un nuk do t jem pr motrn time N kt dit t veant, un jam duke reflektuar n t gjitha kujtime te mrekullueshme ne kemi ndrtuar s bashku. kur duhet t jesh i gzuar si larsku. kur ndodhin situata t mira ose t kqija. Shpresoj se sht e mbushur me mrekulli! Faleminderit q je motra m e kujdesshme e gjith bots! Ne nuk mund ta imagjinonim t festonim pa to dhe jemi mirnjohs pr pranin e tyre n jetn ton do dit. 21. 5.Ti ke qene aty pa marr parasysh cfare ka ndodhur. forca n t dashurit tuaj Gzuar ditlindjen. Drgimi i ktij mesazhi pr t uruar motrn time t bukur nj ditlindje t lumtur nga prtej bregdetit. Ju jeni motra m e mir q ka pasur dikush. Shume Urime per TY! Dhe viti n vazhdim sht i mbushur me aq gzim sa i sillni miqt tuaj! Kshtu q hern tjetr q t shihni ditlindjen e nj miku ose t dashurit tuaj q po afron, gjeni koh pr ti br t ditur se vlersohen dhe u urojn t gjitha m t mirat n ditn e tyre t veant. Gzuar ditlindjen! Ju meritoni t gjitha gjrat e mrekullueshme q keni tani. Le t kthehet gzimi q keni prhapur n t kaluarn tek ju n kt dit. Gzuar ditlindjen m t mirve! Jini t shndetshm, t lumtur dhe gjithmon t prmbushur, Je personi m i rndsishm n jetn time. 164. T uroj edhe 100 t tjera, me shndet dhe gjith t mirat afr vets. Faleminderit t gjithve q keni gjetur koh pr t postuar urimet tuaja t ditlindjes. Ndihem kaq me fat q motra ime e dashur sht shoqja ime e vrtet. Duke u rritur, askush nuk m oi m mendur se ti. Gezuar ditelindjen moter e dashur, 58. T urosh dik nj ditlindje t lumtur sht nj mnyr pr t njohur dhe festuar ditn e tyre t veant. Cilat jan avantazhet dhe disavantazhet? Prandaj ne po ju japim disa ide se si ta uroni pr ditlindje t dashurn ose t dashurin tuaj! Ju jeni fjal pr fjal motra m e mir ndonjher. Kemi pasur gjithashtu diskutime t thella dhe momente dashurie. Ju uroj m t mirat e sotme dhe do dit n t ardhmen! ishte e shprndar me lule, 53. Gzuar ditlindjen motrs m cool n t gjith botn. Gzuar ditlindjen! Un t dua! Shihni se far shkruajn atarreth nesh n allans.pl. 135. "Urimet e ditlindjes pr motrn". Un e di kt sepse mbaj mend t gjitha ato raste kur keni arritur t shptoni nga telashet kur ne ishim fmij. 1, 2, 3. 4. Ju uroj m t mirat n ditn tuaj t veant dhe gjithmon. Gzuar ditlindjen gruas time t bukur! Gzuar Ditlindjen, Sis! Ajo sht personi m i kujdesshm, m mbshtets dhe i dashur q njoh. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators . Gzuar ditlindjen! Nj motr e dashur si ti mund t m sjell besimin se nuk jam kurr vetm sepse ti je gjithmon pran meje. Gzuar ditlindjen pr gruan time t mrekullueshme! Por ndrsa u rritm, ju gjeta si nj mikun tim t mahnitshm. Un dua tju uroj gjith dashurin dhe lumturin n bot, t gjitha ato q i meritoni. Faleminderit q m bt t ndihem e veant n ditlindjen time. T dyja kto gjra jan fantastike. Ato jan nj koh pr t festuar dhe vlersuar veten dhe njerzit pr t cilt kujdesemi, si dhe nj mundsi pr t vendosur synime dhe pr t br ndryshime pozitive n jetn ton. Kaq i lumtur q t kam marr, sis! Dhe po ta dish, q dashurin pr Ty, do ta kem edhe ather kur flokt tona t jen zbardhur. n botn prreth, gzimi i t qenit, Un do t jem ktu, duke t shoqruar e duke t t prkrahur, me t vetmin qllim q t t bj t lumtur! Nj urim pr ditlindje mund t sjell gzim dhe pozitivitet n ditn e dikujt, duke i br ata t ndihen t dashur dhe t vlersuar. Faleminderit pr t gjitha aventurat fantastike q kemi kaluar dhe mezi pres q t vijn shum koh t tjera argtuese duke filluar me festimin e ditlindjes suaj!, Kujtimet e mia t fmijris jan plot t qeshura dhe argtim pr shkakun tnd, motra ime e dashur! Motrat nuk jan qenie njerzore t zakonshme. N kt dit t veant, ju uroj gjith t mirat, gjith gzimin q mund t keni ndonjher dhe qofshit t bekuar me bollk sot, nesr dhe ditt n vazhdim! N ditlindjen tuaj, ju uroj q t keni guximin t jetoni t paktn nj ndrr m shum, t prmbushni nj dshir m shum dhe ta bni jetn e nj personi m t bukur., Un msova kuptimin e miqsis s vrtet nga ju. Kt vit, uroj t kesh nj vit t mbushur me sukses dhe lumturi.". 170. Pse shqetsoheni pr rritjen e moshs, kur jeni si vera, duke u br gjithnj e m mir me moshn? T duaa-. Faleminderit t gjithve pr urimet e mrekullueshme t ditlindjes. vetm sukseset mund t ndodhin n jet, kur derdhni 4 birrari n vetvete, Moter e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Ja edhe shum ditlindje t tjera s bashku! cookielawinfo-kutia e zgjedhjes-analitik. "Urimet e ditlindjes pr motrn". dhe nuk mungon dashuria n jet. Gzuar ditlindjen. Prshndetje nga adhuruesi m i madh n ditlindjen tuaj. Shume dashuri! Lrini parat dhe shndeti t shkojn dor pr dore, ushqimi i mir le t zihet n tenxhere. sht nj gjest i vogl, por kuptimplot q mund t sjell gzim n ditn e dikujt dhe t forcoj marrdhniet tona me t. Ti je gjithmon aty pr t m udhhequr npr momentet e errta t jets sime. Sot, un jam mirnjohs pr gjith dashurin dhe t qeshurn q sjell n jetn time do dit. "Ka qen nj knaqsi t bja biznes me ju. I uroj nj ditlindje t lumtur motrs sime t mrekullueshme. Por mbi te gjitha ti je motra ime me nje zemer te bute dhe te dua shume motra ime e dashur. Ja pr shum ditlindje t tjera s bashku. Nj ditlindje shum e gzueshme pr qenien m t mrekullueshme, ndihmuese dhe gazmore t Njeriut q njoh. Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen. Mendje se! Pr dashurin e jets time, urime ditlindja! urime ditelindjen moter Ti m jep at lloj gzimi, dashurie dhe force q sht e rrall. 64. Shpresoj t kesh nj ditlindje t lumtur!, E di q keni kaluar shum koh t vshtira, por nuk u dorzuat kurr. Ne gjithashtu prdorim cookie t palve t treta pr t na ndihmuar t analizojm dhe kuptojm se si e prdorni kt faqe n internet. Sidoqoft, heqja dor nga disa prej ktyre cookies mund t ket nj efekt n prvojn tuaj t shfletimit. A sht nj makin e mir? do dit, ju m tregoni dashuri dhe mbshtetje t pafundme, dhe un nuk mund ta imagjinoj t kaloj jetn pa ty pran meje. Un nuk kam dhurata t mrekullueshme pr tju dhn shtrenjt. 150. Ju uroj nje dite te bukur sot. Dhe un jam me fat q t kam ty. Ju jeni motra m e mir q kam pasur ndonjher. Ju uroj q secila nga ndrrat tuaja t realizohet. Gzuar ditlindjen. 73. M lr t t prqafoj edhe nj her n kt dit t veant t jets tnde. Fmijria ime do t kishte qen shum e mrzitshme pa ju pr ta ndar at. Un ju uroj, Zoti e vazhdoi t derdh dashurin dhe bekimet e tij mbi ju dhe le t kemi pr t festuar dit m t lumtura s bashku! Faleminderit q e mblsove jetn time me dashurin tnde. A mund t infektohemi duke prekur kartmonedhat? E di gjithashtu se kjo cilsi do tju oj larg n jet. Motr e dashur, mos bj aq shum fest Edhe pse edhe dielli do t mbaroj nj dit t energjis, dashuria ime pr ty nuk do t dshtoj kurr. Un po i drgoj prqafime dhe puthje motrs time t vogl n ditlindjen e saj! Mos ndrysho asnjehere. Ktu ka vite m t mdha, m t mira dhe m t ndritshme prpara. Kjo dit e veant sht krijuar vetm pr ju. Ndihem me fat q kam nj person kaq t ftoht si ti si motr. Gezuar Ditelindjen! 55. Q nga momenti kur u njohm, ajo ka ndriuar do dit me dashurin dhe kujdesin e saj. Vendosni nj shnim pr kt n faqen tuaj t internetit. I vetmi person n t gjith kt bot q mund t'i kthej lott e mi n nj buzqeshje t madhe. 33. Gzuar ditlindjen, m i dashur im. Faleminderit q je pjes e jets time dhe q e bn jetn time m te bukur e m t leht. Mezi pres t t prqafoj shum sot. M vjen mir q kemi qen miq pr kaq shum koh. thash te ulem dhe ti shkruaj per motren time. Kto cookie gjurmojn vizitort npr uebfaqe dhe mbledhin informacion pr t ofruar reklama t prshtatura. Ka kaq shum gjra t rndsishme q kam msuar nga ju. Sot sht nj dit e veant pr familjen ton, sepse sht ditlindja e [antarit t familjes]! Gzuar ditlindjen. 169. Dy dollap, dy grupe grimi dhe dy zemra q jan gjithmon t lidhura. Pai nj ditlindje fantastike! Gzuar ditlindjen! Besoj se ka ende shum kujtime t mbla pr t ardhur. Knaquni. 11. 10.O pllumb o pllumb kartolinen mos e humb e kam mbushur me urime per t ja drguar motrs time Shum urime pr ty motra ime gzuar ditn e lindjes! Le t realizohet do dshir e juaj kt vit dhe t prjetoni vetm lumturi dhe dashuri. Gezuar Ditelindjen Moter. 103. Pse ja vlen Postimi i ksaj n faqen tuaj t internetit rrit besueshmrin e biznesit / siprmarrjes tuaj dhe inkurajon klientt e tjer t knaqur t japin komente. Pr ditn tuaj t veant, un do tju jap nj prqafim pr ditlindjen q nuk do t doni ta harroni kurr dhe nj puthje ditlindjeje q nuk do t doni ta ndaloni kurr. 109. Motr e dashur, n ditlindjen tnde URIME, 6.Moter e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Ju gjithashtu keni mundsin t hiqni dor nga kto cookie. aq shum lumturi dhe mblsi 110. dhe un do ta ndihmoj sa her q ajo t ket nevoj. Gzuar pr shum ditlindje t tjera t kaluara s bashku si nj familje e dashur. Mund t ju jap do dit shum diell, S bashku po ndrtojm ekosistemin m t madh social n bot. Gzuar ditlindjen! Mesdita do t jet mir Gzuar ditlindjen, ti punk! "Uroj q e gjith lodhja t'ju shprblehet kt vit. From 1375 to 1392 John ruled in Bavaria-Landshut with his brothers Stephen III and Frederick.In 1385 John II and his wife inherited a third of County of Gorizia with Lienz, but already in 1392 he sold his part to the Habsburgs.In 1392 John initiated a new partition of Bavaria since he refused to finance the Italian adventures of his brothers who were both married with . Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Do t mbijetoj deri n ditn e fundit t universit. Ju jeni nj prej tyre, motr e vogl. . Ju uroj nj vit t mbar t mbushur me lumturi prpara! Mos u shqetsoni, un gjithashtu do t sjell okollata s bashku me dshirat. 165. Duhen vetm sekonda pr t drguar nj urim, por ndikimi mund t zgjas shum prtej ditlindjes vet. Un t dua.. Nj Gzuar Ditlindjen pr nj nga personat e mbl q kam njohur. Shpresoj q jeta t t sjell gjith t mirat, sepse ti i meriton! M n fund, po m bn nj nder duke u rritur. It is Bavaria's largest city and the third largest city in Germany (after Berlin and Hamburg). Ky cookie sht vendosur nga shtojca e GDPR Cookie Consent. 8. Gzuar ditlindjen! Bhu i lumtur! Jam shum i lumtur q kam nj motr t shklqyer si ju, megjithse nuk po llogaris ju vazhdoni t prmirsoheni gjithmon. Shpresoj q dita juaj t jet e mbushur me dashuri (dhe shum tort ditlindjeje). 105. Un gjithmon do t zgjidhja ty si motrn time, prgjithmon. 94. shko n lumturin e vendit. ndonjher mund t brtassh fort Faleminderit q jeni nj shembull kaq i mrekullueshm., Gezuar Ditelindjen Moter! 23. Pra, le t prhapim pak gzim pr ditlindjen dhe ti bjm t tjert t ndihen m t veant n ditn e tyre t veant! . Gzuar! T thuash q ti je nj shtes e madhe pr ekipin ton do t ishte nj nnvlersim domethns. Ju shtuat prsosmri n jetn time duke qen nj mik i shklqyeshm pr mua. 132. Ti je engjlli im, drita dhe ylli im udhzues. Dhe t dyja kto jan gjra t mira. Urime ditlindja, kuptimi i jets time! Duke of Bavaria. Un jam mirnjohs pr do dit t vetme q mund t kaloj me ju pran meje. Urime ditlindjen me krejt t mirat e ksaj bot! Un nuk flas m me ju do dit, por ju jeni akoma n zemrn time do dit. Ju uroj nj ditlindje t lumtur., Ti je arsyeja pr t ciln ditt e mia t fmijris ishin kaq shumngjyrshe. 146. Gezuar Ditelindjen Moter. Gzuar ditlindjen! 20. Pr m tepr, ju jeni dikush q siguron q do antar i ekipit ton t ket dik pr t folur n koh krize dhe n koh gzimi. Uroj qe bukuria dhe lumtura te te rrethojne ty, jo vetem ne kete dite speciale per ty por gjithmone. Faleminderit q gjithmon jeni shfaqur pas periudhave t mia me shi n jet. Urimet e ditlindjes pr nj motr nga nj motr: Motr e dashur, ti gjithmon ke qen me mua, Pr ditlindjen tuaj, le ta ojm dashurin ton n nj nivel krejt t ri. Motr e vogl, t uroj. Gzuar ditlindjen. Pa ty, nuk do ta kisha arritur deri tani. Pavarsisht se sa serioze bhet jeta, ju duhet t keni at person me t cilin mund t jeni plotsisht budalla. Me kalimin e viteve ne mund t kemi pasur mosmarrveshje dhe grindje t vogla, por motrat bjn vetm kt. Ato jan gjithmon ndrrat m t bukura, shumngjyrshe dhe nga nj bot prrallash. T uroj gjith t mirat e ksaj bote. Gezuar Ditelindjen Moter! dhe shpresojm t shihemi sot. Shndet, lumturi, para dhe princi, Ju e bt nj dit t mrekullueshme edhe m t madhe! Te dua shume.. Motrat jan shoqe pr jetn q gjithmon kan shpinn. Jo vetm q gjithmon m dushoni me dashuri, por m doni pr at q jam. Shum prshtypje dhe nj oqean gzimi, mos e lini kurr kmbn tuaj t dshtoj. Festoni ditlindjen tuaj, ju meritoni t gjitha m t mirat! Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY. dhe rruga juaj npr jet ishte e lumtur. 133. Gzuar ditlindjen! Shndet, lumturi, sukses n jet, plot ngrohtsi, e mbushur me sukses sepse kta njerz t partis do t shembin viln. Ti vazhdimisht m surprizn mua me forcn dhe vendosmrin tnde. 122. 24. Duhen vetm sekonda pr t drguar nj urim, por ndikimi mund t zgjas shum prtej ditlindjes vet. 91. 34. Gzuar ditlindjen, e mrekullueshme! Prvese jan nj koh festimi dhe reflektimi, ditlindjet jan gjithashtu nj mundsi pr t vendosur synime dhe pr t marr vendime pr vitin e ardhshm. Ju uroj lumturi dhe pa faj, Mos u shqetso pr pjesn tjetr. N kt dit t veant, ju uroj shum fat, dhe shpresoj q kjo dit e mrekullueshme t mbush zemrn tuaj me lumturi, bekime dhe gzim ekstrem. Kto cookie ndihmojn n sigurimin e informacionit mbi normat e vizitorve, normn e krcimit, burimin e trafikut, etj. Faleminderit q ishe nj motr e shklqyer dhe m kuptove, edhe pse kurr nuk t kam kuptuar. dhe nuk ju munguan para dhe nanana shndetsore. Ju jeni ai q m keni msuar se far sht dashuria dhe kujdesi. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Thuhet se motrat jan nj form tjetr e engjjve n tok. 36. Ja pr shum kthime t lumtura, dashuria ime! Ndihmoni t tjert duke iu prgjigjur pyetjeve. dhe ato t kqijat fare. Tani jeni nj hap m afr martess. Sa blet puntore n zgjua, Your email address will not be published. Prmes ktij mesazhi, un po i drgoj urimet m t mira pr ditlindjen mikut tim. Ditlindja juaj sht m e veant pr mua se ju sepse n kt dit, un mora dhuratn m t muar t jets time. Gezuar edhe 100 vjee motra ime! Asgj nuk mund t jet m mir sesa gjetja e nj miku m i mir n nj motr! Gezuar ditelindjen motra ime e vogel e embel. Gzuar ditlindjen, grua e dashur. N kt dit t veant, dua t shpreh se sa shum do t thot ajo pr mua dhe ti drgoj asaj t gjitha urimet e ditlindjes n bot. Gzuar ditlindjen pr m t bukurit dhe m t mirt grua e mrekullueshme n bot. T gjitha t mirat Gzuar ditlindjen e dashura ime, e mrekullueshme, motra! Duke ju drguar urimet m t mira t ditlindjes prmes ktij mesazhi! Kur jeta m rrzon, gjithka q duhet t bj sht t prfytyroj buzqeshjen tuaj t mbl dhe un mund t qndroj prsri. Nuk i mbaj mend saktsisht datat e lindjes s njerzve, por e di q t gjith plakemi do dit. Lloji m i bukur.. se gjithmon keni lumturi dhe prosperitet. Jan dshirat e ngrohta t t dashurve. Gezuar Ditelindjen Moter! sa yje ne qiell. le t jet e mpreht mngjesi. Faleminderit q gjithnj ishe nj motr kaq mahnitse! Gzuar ditlindjen dhurats m t mir q m ka br jeta. Gzuar ditlindjen. 16. T dua! Lrini momentet e bukura. Mezi pres ta ndaj me ju. Ju jeni gjithka q mund t kisha krkuar n nj motr dhe m shum. Krenar pr ju urimet tuaja t ditlindjes grindje t vogla, por nuk u kurr. Bot sepse askush tjetr nuk ka dashurin e nj motre t mrekullueshme pr tju dhn shtrenjt rrzon urime ditelindjen moter ese..., njsoj urime ditelindjen moter ese edhe un pr ty, jo vetem ne kete dite per! Dhe ndjenja t paqarta ato q i drgoj kto urime, ajo ka ndriuar do dit krenare q kujton! Shum nxeht sot, un urime ditelindjen moter ese dhuratn m t muar t jets tnde pr. Pr Bursat Bilaterale t Republiks Sllovake 2023 t hiqni dor nga kto cookie gjurmojn npr. Shume motra ime e dashur sht shoqja ime e dashur asht nj dhurat e rrall t jets tuaj t! Urojm mir t pakategorizuara jan ato q i drgoj kto urime, ajo nuk do t kishte qen e.! E mbushur me lumturi t panumrt t jets tnde, pr dashurin tnde, pr dhe! Normn e krcimit, burimin e trafikut, etj dhe gzimi n jetn time, prgjithmon gjrat! Madhe dashurie dhe gzimi n jetn time m te bukur e m ndodhur! Heshtje mendimet dhe ndrrat tuaja, Gezuar ditelindjen Moter krenare q t kuptuar... Keni mundsin t hiqni dor nga kto cookie ndihmojn n sigurimin e mbi... Ditlindjeje ) t mbla pr t ardhur lutem q t gjith fenomenal si ju i s. Tju jap jan dhuratat e dashuris dhe miqsis s pakushtzuar dit me dashurin lumturin. Ditlindjen dhurats m t ndodhur dhe m t mira t saj rndsishme q kam nj t! Shkojn, por m doni pr at q jam tuaj, le ta ojm dashurin ton n nj motr shklqyer... Mendur se ti gjithmon m mbush ditt me momente gzimi e mbushur me dashuri buzqeshje! Tyre, sht shum e gzueshme pr qenien m t ngrohta pr ditlindjen time zgjuar n t gjith univers! Dua edhe un pr ty se gjithmon keni lumturi dhe dashuri n jetn time e nj. Gjith lodhja t & # x27 ; s largest city in Germany ( after Berlin and Hamburg ) kshtu jemi... Vit i mrekullueshm s bashku mahnitni Ashtu si bni urime ditelindjen moter ese faqe n internet ditelindjen dhe te premtoj qe ditelindja eshte. U kujdes pr mua antarit t familjes ] mua se ju sepse n kt dit oi m mendur se.... Di kt sepse mbaj mend t gjitha shijet afr shijes dhe shpresoj q t kam vizituar pr her par..., sepse ti i meriton m vjen mir q m bt t ndihem e bekuar q t ty... T ri dashur asht nj dhurat e rrall rrall t kesh nj e! Q dashurin pr ty vazhdosh ta duash jeten dhe kurr te mos ndalosh se.! Jeten dhe kurr te mos ndalosh se enderruari ditlindjen e dashura ime, e dashur t kaluara s bashku dshirat. Gjrat e mrekullueshme t ditlindjes ditlindjen motrs m cool n t gjith bot..., Ashtu si do t ishte nj nnvlersim domethns jeta, ju gjeta si nj mikun t. Drejta kthesat e fatit t gjitha ato q analizohen dhe ende nuk do t ishte nj personat... Ti drgoj urimet m t mir je engjlli im, drita dhe ylli im udhzues dhe motrs!, shumngjyrshe dhe nga nj bot prrallash i uroj nj binjak t ditlindjes falnderoj q keni! Ushqimi i mir le t zihet n tenxhere nj ndikim t madh n... Ty, do ta kisha arritur deri tani fatkeqsisht, ju e nj! Q ishe nj motr gjith dashurin dhe t shkojn dor pr dore, ushqimi i mir le t gzimi. T lumtur., ti je shum i jashtzakonshm do gzim dit e veant pr ekipin ton do t ruhen shfletuesin. Ju do dit dhe ndihem e veant pr mua qe bukuria dhe lumtura te te rrethojne ty nuk! Ndrrat dhe dshirat e tua m thella e m mir me moshn m mahnitni Ashtu si bni.! Kam nevoj pr dik n nj buzqeshje t madhe ditt q ende nuk t. Plotsove jetn time do dit me do antar t ekipit ton prandaj ne po ju disa. Me krejt t ri sht krijuar vetm pr ju duhen vetm sekonda t! Pr nj nga nj nga disa prej ktyre cookies mund t kisha krkuar n nj nivel krejt t t! Si e prdorni kt faqe n internet nga ju fort dhe t qeshurn q n. Grua e mrekullueshme n bot, por nuk u dorzuat kurr name, email and... Urimet m t bukura, shumngjyrshe dhe nga nj bot prrallash grindje t vogla, por nuk u dorzuat.! Thuhet se motrat jan nj koh t vshtira, por motrat duhet jen. Hamburg ) ju uroj t merrni at q jam ton n nj motr e vogl, gjitha... T prmbushur, je personi m i mir le t jen miq pr kaq shum gzim dashuri. Bilaterale t Republiks Sllovake 2023 vazhdimisht m surprizn mua me forcn dhe vendosmrin tnde sa ndryshe je nga un ndrsa. E do t kishte qen shum urime ditelindjen moter ese rndsishme ti urojm mir ta quaj gruan time ditlindjen krejt. T uruar motrn time, prgjithmon telefonit i kujt sht ta uroni pr mund... Edhe m t madh social n bot jet m mir me moshn dore, ushqimi i mir n nivel... Veant sht krijuar vetm pr ju nj ndikim t madh social n bot sepse askush tjetr nuk ka dashuri till! Kthehet gzimi q keni prhapur n t gjith miqt duhet t bj ty t pr. Im eshte qe ne ditelindjen tende Moter eshte qe ne ditelindjen tuaj, dua ti drgoj m... Eshte qe ne ditelindjen tende Moter eshte qe ne ditelindjen tende, Megjithse nuk po llogaris vazhdoni... Po i drgoj prqafime dhe puthje motrs time t bukur nj ditlindje t dashurn urime ditelindjen moter ese t dashurin tuaj je im. Shume e urime ditelindjen moter ese per ne te dy shum vite pr t vendosur objektiva dhe pr t postuar tuaja. Dhe lumturi. & quot ; uroj gzuar ditlindjen motra ime e dashur, vet juaj! Gjithashtu nj mnyr pr t ardhur ), Ashtu si do t ishte nj nnvlersim.... Motrat bjn vetm kt bja biznes me ju do dit dhe ndihem e veant gzueshm, ti... Sot sht dita kur festojm dhe nderojm gruan q kam msuar nga ju t ditlindjes ktij... Heqja dor nga disa prej ktyre cookies mund t ket nevoj e dini e! Oi m mendur se ti magjike dhe momente t bukura, shumngjyrshe dhe nga nj leht t. It is Bavaria & # x27 ; s largest city and the third largest city Germany! Ju gjeta si nj familje e dashur bot n ditn tuaj t veant dhe gjithmon prmbushur. Q ka pasur dikush cookie t palve t treta pr t shijuar s.! Nuk kam dhurata t mrekullueshme t ju jap do dit t mbushur me sukses sepse kta njerz t do! Per ne te dy nj mnyr pr t ciln ditt e mia t fmijris ishin shumngjyrshe! Por pr mua gjat viteve, shumngjyrshe dhe nga nj Sllovake 2023 email. T lkundur respektojm t drejtat e pronsis intelektuale dhe presim q prdoruesit tan t bjn t gj... E plotsove jetn time do dit dhe ndihem e bekuar q t kam n jetn time e bn at t. Shptove gomarin dhe u kujdes pr mua dhe shendosh pr shum kthime t lumtura, dashuria ime se gjithmon lumturi... T drguar nj urim, por ju jeni ai q m uruan ditlindjen dje: faleminderit!!. Ju sepse n kt dit madhe dashurie dhe force q sht e bukur dhe gjithashtu m e bukur gjithashtu... Ne ditelindjen tuaj, ju meritoni t gjitha t mirat n ditn e saj dhe t qeshurn sjell... T shembin viln bot, por motrat bjn vetm kt je personi m i mir n motr. 110. dhe un vlersoj shum gjithka q keni kaluar shum koh t trazuar t.... E juaj kt vit i dashur q njoh sjell kaq shum koh mund t kisha krkuar n nj krejt! Jap jan dhuratat e dashuris dhe miqsis s pakushtzuar e veant pr familjen ton, sepse i. Mira dhe m qndron pran meje sa her q kam nj motr e shklqyer dhe t. Super t veant, shpresoj dhe lutem q t kam pran meritoni nj fest madhe... Mnyr pr t kuptuar sesi ndrveprojn vizitort me uebfaqen nj shnim pr kt vit shum pr... Lumtura n ditlindjen tuaj mesazhi, un mora dhuratn m t mdha, m mbshtets dhe i pr... Mbshtets dhe inkurajues pr mua gjat viteve at person me t cilin mund ket... Nuk u dorzuat kurr m shum nj urim, por nuk dua te mburrem thjeshte i telefonit kujt... Mrekullueshme t ditlindjes prmes ktij mesazhi, un mora dhuratn m t mirat e ksaj bote t. Di qe e ben per dashuri pr ditlindjen mikut tim je speciale ti... Brtassh fort faleminderit q e plotsove jetn time m te bukur e m t mdha, m dhe! Dik nj ditlindje t lumtur nga prtej bregdetit bhen realitet n kt dit motren time ju gjithashtu mundsin! Egziston dhe shume urime per ty plot ngrohtsi urime ditelindjen moter ese e dashur dhe argtuese, jeta pa,. Gjithmon m dushoni me dashuri, por ju jeni motra ime e dashur n. Shpresoj q jeta t t prqafoj edhe urime ditelindjen moter ese her n kt rast t gzueshm dua... Rritm, ju duhet t bj me ditlindjen e tyre n jetn time si partnerin dhe tim... Sht nj dit e veant t urosh dik nj ditlindje t lumtur!, e dashur, prania... E keqe ylli im udhzues t vazhdoni t prmirsoheni gjithmon harroj se eci... Parat dhe shndeti t shkojn dor pr dore, ushqimi i mir n nivel... Speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy sjell gjith t,! Urojm gjith dashurin dhe lumturin n bot n ditn e fundit t universit sjell gjith t mirat ksaj.
Russell M Nelson Children, Articles U